Modernūs, gražūs ir jaukūs namai – lengvai pasiekiama svajonė

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Sakoma, jog kiekvienas vyras turi užauginti sūnų, pasodinti medį ir pastatyti namą. Pastaroji užduotis kur kas lengvesnė su jau 20-ąjį kartą vykstančia verslo paroda „Individuali statyba 2012“. Organizatorių „Expo vakarų“ teigimu, balandžio 19-22 dienomis Klaipėdos „Švyturio arenoje“ vyksianti paroda padės ne tik pastatyti kokybišką, jaukų ir protingą namą, bet ir susitvarkyti aplinką. Kartu su statybų muge vyks ir mugė „Mano sodas“, pristatanti sodo, daržo ir aplinkos tvarkymo tendencijas.

Lankytojai parodoje išvys platų spektrą įvairių gaminių, medžiagų, įrankių, technikos bei paslaugų – viską, ko reikia ir buto remontui, ir individualiai bei pramoninei statybai. Nemažai dėmesio bus skirta langams, durims bei vartams, taip pat santechnikos įrangai, vėdinimo prietaisams. Kiti parodos dalyviai eksponuos statybines, izoliacines ir apdailos medžiagas, stogų dangas, demonstruos darbo įrangą bei įrankius. Verta paminėti, jog įmonės taip pat siūlys statybos ir remonto darbus, projektavimo ir konsultavimo paslaugas.

 

Nenorintiems konsultuotis, bus leidžiama klausytis. Parodos metu vyks Tarptautinė naujadaros konferencija „Darniosios jūros vėjo energetikos Pietų Baltijos regione link“, kurią rengia Klaipėdos Strateginės savivaldos institutas. Taip pat vyks diskusija tema „Kokia alternatyvios energetikos ateitis Lietuvoje?“, kurią ves LR Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas Jonas Šimėnas ir

LR Aplinkos apsaugos komiteto narys Andrius Burba. Bus organizuojama nemažai seminarų, kuriuose statybinių įmonių atstovai pasidalins ne tik teoriniais, bet ir praktiniais aktualiausių problemų sprendimo būdais.

 

Anot organizatorių, parodoje jau trečius metus iš eilės bus skiriamas dėmesys alternatyvios energetikos plėtrai Lietuvoje.

 

„Čia bus saulės kolektorių ir vėjo jėgainių, geoterminio šildymo ir vėdinimo sistemų, biokatilų, biožidinių, apšvietimo ir instaliacijos sprendimų, žaibosaugos sistemų, alternatyvių statybinių medžiagų ir technologijų, kurios leidžia taupiau ir ekonomiškiau statyti bei eksploatuoti. Netrūks ir veiksmingai šilumą tausojančių stogo, sienų, grindų izoliacinių ir šiltinimo medžiagų. Parodoje bus pristatyta ir energijos beveik nevartojančių, pasyvių namų gyvenvietė Klaipėdos rajone“, – sakė viena iš organizatorių Dovilė Vertelytė.

 

Planuojama, jog renginyje dalyvaus per 250 įmonių iš Lietuvos bei užsienio, o lankytojų skaičius peržengs 25 tūkstančius. Parodos plotas arenoje, paviljone ir lauko ekspozicija sieks 4900 m2.

 

Statybų parodos tematiniai sektoriai:

Alternatyvi energetika.

Statybinės medžiagos.

Interjero apdaila, įranga ir medžiagos.

Santechnika, vėdinimas, šildymas.

Langai, durys, vartai.

Elektros instaliacija, prietaisai, įrankiai.

Projektavimo dabai.

Statybos ir remonto paslaugos.

 

 

Parodų organizatorius
UAB „Expo vakarai“
Tel. +370 686 56446
statyba@expo-vakarai.lt
www.expo-vakarai.lt