Minimalistinis japonų interjeras pagal Jun Igarashi Architects

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Minimalistiniai interjerai, tai kaip salos beribiame vandenyne, kuriose karaliauja funkcija. Minimalizmo salose funkcijai yra suteiktas svarbesnis vaidmuo negu formai. Minimalizmas interjere gelbėja mus nuo apdailos medžiagų, dekoro elementų ir aksesuarų, baldų ir šviestuvų įvairovės ir suteikia prieglobstį materialinių gėrybių prisisotinusiam ar persisotinusiam žmogui.

Minimalistinis interjeras – tai kelias į kitą medžiagos kokybę. Minimalistinis stilius suteikia apdailos medžiagai, interjero detalei, dekoro elementui tą neapčiuopiamą kokybę. Kokybę, kurią žmogus siekia išgirsti, bet negali išgirsti, siekia pamatyti, bet negali pamatyti, siekia užuosti, bet negali užuosti.

Jeigu tu manęs paklaustum, kokia yra mano interjero filosofija, mano atsakymas būtų – interjeras, kuris yra paprastas, lengvas valyti ir tvarkyti; ne per platus ir ne per ilgas, tik kad pakaktų kojas ištiesti; kuriame galėčiau džiaugtis garuojančia arbata ir miela, sąžininga, ne per daug reiklia žmona, kuriame mes galėtume dalintis savo vargais ir džiaugsmais. Tai nebūtinai turėtų būti šiuolaikiškas, minimalistinio stiliaus interjeras ir netgi ne prabangus. Mano interjero filosofija – tai linijos, erdvės ir formos paprastumas ir švarumas.

Tuomet, architektų studijos Jun Igarashi Architects projektuotas namas, esantis kažkur tai tolimoje Japonijoje, įgyvendintų mano svajonę, įsikūnijančią paprastume ir švarume. Negaliu išvengti nepasakęs, kad šiame interjere yra didžiulis kiekis minimalizmo. Tačiau tai ne minimalizmas, kas sužavi, keturiems žmonėms gyventi skirtame, dviejų aukštų name.

Paprastas dizainas, giedra nuotaika – tai yra šio namo privalumai. Svetainės kambario, esančio pietinėje pastato dalyje, kurioje taip pat yra originalus japonų sodasvidaus erdvės suteikia ramybės pojūtį. Namo interjeras vibruoja paprastumu vidaus apdailai ir dekorui panaudojus paprastas medžiagas. Lengvais ir ramiais akcentais tampa medinės apdailos detalės. Sienų dekorui nepanaudoti ornamentai ar kokie tai kiti įmantresni puošimo elementai, tai tik baltai baltos spalvos sienos, suteikiančios švarumo įspūdį. Tai yra tai, ko aš labiausiai norėčiau savo ateities name.

O kokia yra Jūsų interjero filosofija?