Meninis interjerų dekoravimas

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Nuo gegužės mėnesio Šiauliuose, NIC centre galima pamatyti meninio interjero dekoravimo natūraliomis medžiagomis pavyzdžius.

EKOSTUDIJA patirtis atveria plačias dekoravimo galimybes – nuo lygių paviršių iki įvairiausių faktūrų, freskų, bareljefų, nuo moderniai atrodančios sienos iki jaukios nesenstančios klasikos (Veneziano, Marmorino technikos, Marokietiško tinko, Provanso stiliaus), panaudojant tik natūralias, draugiškas aplinkai medžiagas: balto ir rudo molio tinkai, natūralūs žemės ir mineraliniai pigmentai, aliejai, vaškai, šelakas, ekologiški amerikietiški dažai (sudėtyje nėra LOJ, didelis spalvų ir atspalvių pasirinkimas).

Ypatingą dėmesį skiriama vaikų kambariams – jie turi būti ne tik jaukūs ir gražūs, bet ir sveiki. Daugumoje šiuolaikinių apdailos medžiagų (dažuose, lakuose, tapetuose, baldinėse plokštėse ir kt.) sudėtyje yra lakiųjų organinių junginių (LOJ), kurie garuodami stipriai užteršia orą. Nuoroda: Kas yra LOJ.

Todėl EKOSTUDIJA kolektyvo vienas iš pagrindinių tikslų – padėti tėvams sukurti savo vaikams gražią ir kiek įmanoma sveikesnę gyvenamą aplinką. Vaikų kambariams dekoruoti naudojame tik natūralias ir ekologiškas apdailos medžiagas: ekologiški dažai (0 LOJ), natūralaus molio tinkai, žemės ir mineraliniai pigmentai, aliejai, vaškai ir kt.

 

 

 

 

 

 

 

EKOSTUDIJA teikiamos paslaugos:

Projektavimas:
 

Interjero vizijos sukūrimas, eskizavimas

Natūralių medžiagų parinkimas, spalvų suderinimas

Interjero aksesuarų kūrimas, panaudojant natūralias medžiagas

Apdaila:
 

Meninis dekoravimas natūraliomis medžiagomis (sienų, lubų, židinių, kolonų, durų ir kt);

Dažymas tik ekologiškais dažais (be lakiųjų organinių junginių);

Tinkavimas natūraliais molio tinkais;

Šiuolaikiška molio asla – tradicijos ir naujos technologijos derinys;

Freskos, sieninė tapyba ir kt.

Konsultavimas:

Šiaudinių namų statybos klausimais

Kiti ekostatybos būdai – plaušamolio statyba, cordwood’o statyba ir kt.

EKOSTUDIJA darbų pavyzdžius rasite NIC centre Šiauliuose, Pramonės g. 17B. Kviečiame apsilankyti!