„Megrame Medis“ pristato atsinaujinusį prekės ženklą

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Tačiau radusi nišą ieškantiems medinių, aukščiausios kokybės, išskirtinio dizaino, spalvų bei dydžių langų ir durų, „Megrame Medis“ įsitvirtino Lietuvos rinkoje, kaip medinių langų gamintojai.

Nuolat puoselėdama troškimą tobulėti ir gaminti tik aukštos kokybės produkciją iš medienos, „Megrame Medis“ dar labiau stiprina savo tapatybę, atnaujindama prekės ženklą. Šiandien pristatomi svarbiausi „Megrame Medis“ pokyčiai – nauja prekės ženklo architektūra ir filosofija.

„Labai svarbu karts nuo karto pakelti kokybės kartelę rinkoje. Juk negalima stovėti vietoje – reikia nuolat judėti į priekį. Gamtoje viskas juda, keičiasi, tobulėja, tad ir mes visada stengiamės džiuginti savo klientus ir užtikrinti, kad pasirinkę mūsų įmonę, jie gaus aukščiausios kokybės langus su naujausiais technologiniais sprendimais, kurie duoda realią naudą“ – sako UAB „Megrame Medis“ generalinis direktorius Agnis Magelinskas.

Atsinaujinęs „Megrame Medis“ prekės ženklas puikiai atspindi kompanijos pagrindinę veiklą – medinių langų ir durų gamybą. Sukurtas visiškai naujas prekės ženklo priedas simbolizuoja medinį langą, kaip kokybės, vertės, ilgaamžiškumo, estetikos ir ekologiškumo įrodymą.

 

 

Naujojo prekės ženklo pažadas – gaminti aukščiausios kokybės gaminius, nuolat investuoti į moderniausias gamybos technologijas, atsakingai puoselėti gamybos tradicijas ir dirbti draugišku aplinkai principu.

„Megrame Medis“ turi ambiciją būti žinomiausiu, inovatyviausiu ir patikimiausiu prekės ženklu langų ir durų gamybos srityje, kuris drąsina keistis, priimti nestandartinius sprendimus, stiprinti ryšį su gamta ir kviečia mėgautis namų jaukumu, kurį sukuria ypatinga medienos skleidžiama aura ir jos prigimtinis grožis.

„Megame Medis“ – tai geriausias pasirinkimas vertinantiems kokybiškus gaminius ir jų įsigijimą suvokiantiems kaip puikią investiciją; suprantantiems, kad mediniai langai ne tik sukuria ypatingą jaukumą namuose, bet ir ilgalaikėje perspektyvoje kelia nekilnojamojo turto vertę.

Sužinokite daugiau apsilankę www.megramemedis.lt arba paskambinę telefonu +370 610 053 52.