Loftų miestas – kūrybingam gyvenimui

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
„Loft Town“ – tai projektas, kuriame dera naujosios technologijos („Protingo namo“ sistema), ekonomiškumas bei ekologija. „Loft Town“ ypatingas dėmesys skiriamas gyvenamosios aplinkos kokybei: čia kuriami erdvūs, šviesūs būstai, šalia jų – butikų tipo parduotuvėlės ir erdvės gyventojų būtinųjų paslaugų teikėjams. Specialiai įrengti gausūs žalumos vidiniai kiemai bei senųjų medžių aura leis pailsėti nuo miesto triukšmo ir skubos. „Loft Town“ – tai savotiškas miestas mieste, kuriame įrengiami butai, studijos, loftai bei kūrybai ir darbui skirtos patalpos.

„Loft Town“ jaukiai įsikurs ne tik novatoriški, taupūs, bet ir originalių erdvių ieškantys naujakuriai. Pavyzdžiui, į keletą būstų bus galima pakilti tiesiog iš po jais įrengtų garažų, o laisvalaikį leisti nuosavose terasose ar balkonuose.

Patraukliame miesto rajone jau puikiai išplėtota infrastruktūra: susisiekimas, ugdymo įstaigos, prekybos ir laisvalaikio centrai. Sostinės centras ir senamiestis – ranka pasiekiami. Loftų kainos – nuo 3 200 Lt/m2.

Projekto I etapo pabaiga planuojama 2012 m. 4-ąjį ketvirtį.
Loftų miestą iš paukščio skrydžio galite išvysti „Loft Town“ virtualaus turo metu (VR TURAS) svetainėje www.lofttown.lt.

Projekto pranašumai

– Inovatyvūs architektūriniai sprendimai. Dideli langai, aukštos lubos, terasos, balkonai, stoglangiai bei galimybė įsirengti židinį – visa tai atrasite „Loft Town“ erdvėse, įkvepiančiose kurti savą gyvenimo stilių.

– Ekonomiškumas. Sutaupyti padės ekonomiškas autonominis šildymas, o „Protingo namo“ apskaitos sistema užtikrins išlaidų kontrolę.

– Išplėtota infrastruktūra. Projektas vykdomas visai šalia miesto centro. Keletas minučių – ir Jūs jau centre, pramogų arenoje, prekybos centre ar vandens parke. Jūsų komfortui: čia pat – „Loft Town“ įsikūrusiose parduotuvėlėse, kavinukėse – rasite jums naudingų prekių ar paslaugų.

– Automobilių aikštelės. Gyventojų ir jų svečių patogumui bus įrengtos patogios automobilių aikštelės.

– Gamtos ramybė. Uždari, pilni žalumos vidiniai kiemai, penkiasdešimtmečių kaštonų parkas leis pailsėti nuo miesto šurmulio ir įkvėps naujų jėgų.

– Aktyvaus poilsio galimybė. „Loft Town“ gyventojams yra numatytos ir aktyvaus poilsio galimybės. Teritorijoje bus įrengtos skirtingos vaikų žaidimo aikštelės pagal vaikų amžių grupes, o taip pat stalo tenisas bei teniso sienelė, kur smagiai leisti laiką galės visa šeima.

Daugiau informacijos
Projekto pardavimo biuras
Kalvarijų g. 137, Vilnius („Demo loftas“)
Mob. +370 603 33 343, +370 640 40 822
El. paštas: info@lofttown.lt
www.lofttown.lt