Lietuvoje pradedami statyti Bauvox namai

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Šiemet Lietuvos nekilnojamojo turto rinkos laukia dideli pokyčiai. UAB „Fornaks" Lietuvos pirkėjams pristato naujausių inžinerinių technologijų išradimą - individualių „Bauvox" namų kartą.

„Bauvox" namai – tai didelis postūmis statybų sektoriuje. Tai itin kokybiški, ekonomiški, funkcionalūs ir analogų Lietuvoje neturintys individualūs namai, atitinkantys pasyvaus namo koncepciją. Monolitinė statyba užtikrina visišką namo sandarumą, o automatinė klimato kontrolė, saulės kolektoriai, oro siurbliai, moderni ventiliacijos sistema – tikslingą ir ekonomišką energijos panaudojimą.

„Bauvox" – tai ateities namai, kurių vertė ateityje tiks kils. „Perspektyvus ir ekonomiškas „Bauvox" namas, tarnaujantis savo šeimininkui – ne atsitiktinių bandymų, o ilgamečių mokslininkų tyrinėjimų bei projektuotojų darbo rezultatas", – sako Eugenijus Račkauskas, UAB „Fornaks" direktorius.

Todėl šie namai išsiskiria ne tik ekonomiškumu, ilgaamžiškumu, bet ir funkcionalumu. Namo erdvės išnaudotos optimaliai, nepaliekant nereikalingų plotų, o ant namo stogo sudaryta galimybė įsirengti vaikų žaidimo aikštelę, terasą ar veją – „žalią stogą". „Bauvox" projektai tiks net nedideliuose sklypuose.

„Esame įsitikinę, kad „Bauvox" namai bus patrauklūs pirkėjams tiek savo funkcionalumu ir ekonomiškumu, tiek kaina. Funkcionalumą įrodo namo projektas – tai ne tik pamatai, sienos ir stogas, tai visuma, apjungianti namo komunikacijas ir sistemas bei užtikrinanti sveiką aplinką. Ekonomiškumą gyventojai geriausiai įvertins šaltuoju sezonu, jo metu namo šildymui išleidę vos 100-150 litų. O namo kaina kalba pati už save – tik 1500 Lt/m2 grindų ploto, į kurią įeina šildymo ir vėdinimo sistemos, langai, sienos ir dalinė apdaila", – teigia Eugenijus Račkauskas.

„Bauvox" namų statyboje svarbus ne tik pats projektas, bet ir statyba. Todėl, siekiant užtikrinti, kad „Bauvox" namai atitiktų pasyvaus namo reikalavimus, visi „Fornaks" statybų vykdytojai privalės baigti specialius kursus ir turėti sertifikatus, patvirtinančius įgytą kvalifikaciją. Specialiai apmokyti statytojai „Bauvox" namą ant jau išlietų pamatų pastatys vos per du mėnesius.