Lauko terasoje – dekoratyvinių augalų pasaulis

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Atšilus orams, keliamės į lauką. Susikūrus landšafto interjerą, o namus atnaujinus vasariškomis spalvomis, pradedame galvoti apie kitą erdvę, kurioje šių metų laikotarpiu praleisime daugiau laiko. Tai – lauko terasa.

Salono „Decosense“  vadovė Agnė Povilonytė pataria šiais metais terasą pagyvinti augalais, kad ilsėdamiesi patikėtumėte, jog esate Amazonės džiunglėse.

A. Povilonytė pabrėžia, kad šiais metais beliko plonytė linija, skirianti vidų ir lauką. Dažnas gamintojas tuos pačius baldus rekomenduoja naudoti tiek namuose, tiek ir terasoje. Vasariško stiliaus namuose rasite pintus, šviesių spalvų arba medinius, lengvų konstrukcijų baldus, kurie tiks ir lauko terasoje, ir ežero pakrantėje.

 

Amazonė derinama su minimalizmu

Salono vadovė išskiria tris pagrindinius apsektus, kurie padės sukurti stilingą terasą. Tai – amazonė, natūralumas ir apšvietimas.

„Stilingoje terasoje turėtumėte sujungti minimalistinio dizaino baldus ir tikrą amazonę. Baldai iš natūralių medžiagų – vytelių, ratano arba medžio – puikiai derės augalų oazėje. Norint sukurti dar didesnį jaukumą, siūlome naudoti lauko šviestuvus arba išskirtinio dizaino šildytuvus, kurie taip pat skleidžia malonią šviesą“, – pataria dizainerė.

Terasoje – augalų siena

Kokie daiktai yra būtini terasoje? Patogus krėslas, dekoratyvinės užuolaidos ar skėtis ir, be abejonės, daugybė augalų.

Kalbant apie augalus, A. Povilonytė dažnai susiduria su klientų klausimais, kaip derinti žalumą ir baldus vienoje erdvėje. Reikėtų prisiminti, kad augalai taip pat gali atlikti „sienų“ paskirtį – jie dažniausiai naudojami norint suformuoti tam tikrą zoną: pavyzdžiui, atskiriant poilsio zoną nuo valgomojo ar formuojant atskirą baseino plotą. Norint sukurti žaliąją oazę, Agnė pataria drąsiai dekoruoti sienas svyrančiais augalais.

 

Egzotika alsuoja raudonais ir rožiniais atspalviais

Madingų spalvų paletė diktuoja dvejopą stilių. Vieni atspalviai tiks prabangiam, kiti – paprastam, vasariškam interjerui. Norėdami sukurti egzotišką, ryškų lauko interjerą, naudokite aukso ir raudonos atspalvius. Vėjavaikišką paplūdimio įspūdį padės sukurti ypač madinga šviesiai rožinė spalva, taip pat, samaniniai ir pilki tonai.

 

Interjero dizainerė taip pat pataria kuriant lauko terasos interjerą pasižvalgyti po garsių gamintojų Vincent Sheppard, Kettal svetaines ir iš jų pasisemti idėjų bei įkvėpimo.