Laidoje „Super namai” lankėsi balerina Eglė Špokaitė

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Laidoje „Supernamai“ apsilankiusi garsiausia balerina Eglė Špokaitė gerokai nustebino laidos kūrėjus savo skoningumu. Eglė su vyru Dainiumi įrenginėja naujus savo namus Bostono (JAV) centre, Keimbridže. Balerina užsiminė apie tai, kad naujasis poros butas turėtų tapti abiejų supernamais. Juose šiuolaikiškumas derės su XIX amžiaus statyba, nes namas, kuriame yra butas, pastatytas daugiau nei prieš 150 metų ir yra unikalios angliško stiliaus architektūros.

„Nors kai kam gali atrodyti keista, aš susidraugavau su kompiuteriu. Jis man reikalingas ne vien tam, kad parašyčiau elektroninį laišką ar naršyčiau internete. Atradau naujas projektavimo programas“, – pasakojo baleto šokėja.

Eglė ne tik moka dirbti kompiuterinio dizaino programomis, bet taip pat domisi naujausiomis technologijomis, pavyzdžiui, lengvo metalo tiuliu-užuolaida, kuria galima skirti patalpos erdves.

„Lofte įsikūrusių draugų namuose man didelį įspūdį paliko metalo užuolaida, kuri, priklausomai nuo apšvietimo, yra vienu metu ir matoma, ir nematoma. Tai fantastiškas sprendimas, norintiems originaliai išspręsti veiklos ir poilsio zonos atskyrimo klausimą, kartu neapkraunant namų papildomomis sienomis“, – savo atradimu dalijosi E. Špokaitė.

Beje, norintiems originalaus didelių erdvių apšvietimo, balerina rekomenduoja paprastus fotoskėčius, kurie įdomiai atrodo pritvirtinti skirtingose palubės vietose, o šviesą išskaido tolygiai ir praktiškai.

Kartu su laidos „Supernamai“ vedėju Vyteniu Sinkevičiumi aplankytas kuklus pasakų namelis, esantis eglyne netoli Vilniaus ir pretenduojantis į Lietuvos supernamų vardą, tikrai nėra Eglės svajonių būstas, tačiau kritika baleto artistė nesižarstė, o geriau židinyje užkūrė ugnį.

Kas, pasak Eglės, stilingiems namams suteikia daugiausia jaukumo, sužinosite šį šeštadienį, 18 val. 20 min. laidoje „Supernamai“ per „Lietuvos ryto“ televiziją.