Kokių 2017-ųjų interjero dizaino tendencijų laukti?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
2017-ieji dar nė nepriartėjo, o įvairiausiuose interjero bloguose, žurnaluose galima pastebėti sujudimą ir diskusijas, kokios bus 2017 metų interjero dizaino tendencijos.

Štai keletas 2017-ųjų interjero tendencijų, kuriomis sekti kviečia namų puošybos specialistai.

Kai vonios kambarys tampa jaukiausia namų erdve

Nereikia net abejoti, jog medinės grindys suteikia vonios kambariui jaukumo ir natūralumo pojūtį. Medinės grindys gali vilioti savo šiluma, natūraliu vaizdu, tačiau šiandien grindims reikia daug daugiau – ne vien tik išvaizdos privalumų. Kai kalba pasisuka apie komfortą ir praktiškumą, lūkesčiai didėja. Norisi atsparumo, ilgaamžiškumo, natūraliai atrodančių, nebijančių drėgmės ir lengvai prižiūrimų grindų. Todėl „Quick Step“ sukūrė naujos kartos vinilinę dangą, kuri atitinka ne tik praktinius reikalavimus, bet ir estetiškai maloni – kaip tikros medinės lentos. Naujoje „Quick Step“ „Pulse“ kolekcijoje yra 20 dekorų, kurie atitinka naujausias interjero dekoravimo tendencijas.

Įsigykite „Pulse“ naujienas prekybos centre „NIC“ salonuose Kaune arba Klaipėdoje, specializuotuose „Quick Step“.

 

Dar didesnis balsų ir aksesuarų pasirinkimas

„Zuiver“ kompanija siūlo didelį baldų, šviestuvų ir aksesuarų pasirinkimą prieinamomis kainomis. Olandų gamintojo „Zuiver“ požiūris į skandinavišką estetiką – naujas, kitoks. Išlaikydami intuityviai juntamus stiliaus bruožus kompanijos dizaineriai į namus įleidžia daug minkštų formų, įvairių spalvinių derinių, todėl interjeras yra lengvas ir žaismingas.

Įsigykite „Zuiver“ naujienas prekybos centre „NIC“ Klaipėdoje, interjero ir užuolaidų studijoje „Jaukumas“.

 

Dar didesnis namų tekstilės gaminių pasirinkimas

Namų tekstilės asortimentą sudaro antklodės, pagalvės, patalynės komplektai, paklodės, pagalvėlės, chalatai. Salone „Accanto“ siūlomas platus skirtingų stilių bei medžiagiškumų (medvilnė, satinas, bambukas) pasirinkimas, todėl tikrai rasite sau tinkantį ir geriausiai Jūsų norus atitinkantį variantą.

Kokybiškų namų tekstilės gaminių įsigyti galite prekybos centre „NIC“ Kaune, salone „Accanto“.

 

Dekoro medžiagos stilingam sienų dekoravimui

Pats paprasčiausias būdas savo namus padaryti jaukius ir asmeniškus – pasirinkti mėgstamas sienų spalvas. Jei norite, suteikti būstui erdvės įspūdį, turite atsisakyti visų intensyvių bei tamsių atspalvių ir rinkti šviesius spalvų tonus. Jei jūsų būstas erdvus, galite eksperimentuoti su įvairiomis spalvomis, rinktis ryškius dekorus akcentinėms sienoms. Tam puikiai tiks naujiena „Valpaint“ dekoro medžiagos – tai modernūs ir rafinuoti vandens pagrindu pagaminti dažai, skirti interjerui. Šie unikalių spalvų ir atspalvių itališki dekorai leidžia kurti šiuolaikinius interjerus, suteikia galimybę paviršius puošti tauriojo metalo fragmentais, įterpiant aukso, sidabro ar oksiduotais efektais.

Dekorus galima apžiūrėti prekybos centre „NIC“ Kaune.

Modernus dizainas stilingam interjerui

Šiais metais Čekijos krosnelių gamintojas „Romopot“ pristatė naujieną – židinį „Solid“ su „Hein“ keramikos apdaila (spalvos pasirenkamos). Šio židinio stiklas gali būti tiesus arba kampinis L formos (kairinis arba dešininis). Galingumas 2–7/8kW, Efektyvumas 85 proc. Židinys dekoruotas didelio formato glazūruotomis keramikos plytelėmis. Tai natūrali medžiaga, dėl jos akumuliacinių savybių patalpa apšildoma spinduline šiluma netgi ir pasibaigus kūrenimui.

Daugiau informacijos apie produktą sužinosite prekybos centre „NIC“ Kaune arba Klaipėdoje, salonuose „Vilpra“.

Juoda ir balta – klasikinis spalvų derinys

Niekuomet neišeinantis iš mados neutralių spalvų juodos ir baltos spalvų derinys puikiai tinka bet kokio stiliaus interjerui: klasikiniam ir moderniam, eklektiškam ir minimaliam. Derindami raštus, matmenis, skirtingas tekstūras, kaskart sukursite vis kitokį rezultatą.

Keraminių plytelių įsigyti prekybos centre „NIC“ Kaune, salone „Eurotopas“.

Stilingam interjero apšvietimui

Modernaus dizaino ir rafinuotų linijų „Organica“ (Ispanija) šviestuvai sukurti stilingam įvairių erdvių interjero apšvietimui. Šviestuvai ne tik dekoratyviniai, tačiau ir funkcionalūs. Šviestuvuose esančios ertmės puikiai praleidžia šviesą, todėl puikiai apšviesite bet kurį kambarį. Šie šviestuvai ras vietą kiekviename interjere ir, žinoma, Jūsų širdyje.

Neribota pasirinkimo laisvė – nuo pakabinamų šviestuvų, toršerų iki stalo lempų prekybos centre „NIC“ Kaune arba Klaipėdoje, salonuose „Ekoliumenas“.