Kokią krosnelę pirčiai rinktis?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Krosnelė pirčiai

Kas pirtyje yra svarbiausia? Ogi pirties krosnis. Jos pasirinkimą lemia esamos patalpos dydis. Jei pirtis yra didesnė nei keturi kvadratiniai metrai, tada galima įrengti malkomis kūrenamą krosnį. Tačiau tokiai krosniai yra reikalingas kaminas. O jeigu pirtis mažytė, tada verta rinktis didelio galingumo elektrinę krosnį.

Kokią krosnį rinktis individualiam naudojimui?

Pastaruoju metu labai išpopuliarėjo nuolat kūrenamos krosnys. Jos itin yra naudingos tiems, kurie užsiima pirčių nuomos verslu. O individualioms pirtims geriau rinktis periodiškai veikiančią krosnį, kuri po iškūrenimo išlaiko reikiamą šilumą iki dvylikos valandų. Šios šilumos pakanka ne tik pirties procedūroms, bet ir išsidžiovinimui po jų. Kokybiška pirties krosnis ne tik pagamina pakankamai šilumos, bet ir yra ekonomiška, nes šilumos palaikymui nereikia daug malkų. Tuo tarpu akmenų įkrova joje ne tik palaiko reikiamą šilumos kiekį tinkamam garo išgavimui, bet ir prisideda prie garinės sienų išdžiovinimo po pėrimosi procedūrų. Gera krosnis taip pat sušildo pakankamą kiekį karšto vandens, kurio užtenka visai šeimai nusimaudyti.

Kada naudinga rinktis dujomis kūrenamą pirties krosnį?

Be malkomis kūrenamų krosnių pirtyse taip pat yra naudojamos ir dujinės krosnys. Tiesa, jos labiausiai pasiteisina komercinėse pirtyse, kur jos šilumą reikia palaikyti ištisą dieną. Namų pirtelėje tokia krosnis nelabai tiktų, nes yra per didelio dydžio, o jos įrengimas brangiai kainuojantis. Tačiau vidutinėse ir didelėse pirtyse dujinės krosnys yra labai praktiškos, nes greitai įkaista. Be to, termostatu galima nustatyti ir palaikyti reikiamą temperatūrą.

Ką gero galima pasakyti apie elektrinę pirties krosnelę?

Elektrines pirties krosneles vertina už jų patogumą ir puikų paskirties atitikimą. Šios rūšies krosnelės yra nedidukės, todėl telpa net pačioje mažiausioje pirtelėje. Jos ne tik garsėja savo patvarumu, bet ir labai greitai įšyla, o šiluma nuo jų sklinda tolygiai. Elektrinėms pirties krosnelėms nėra reikalinga papildoma ir išskirtinė priežiūra. Be to, dauguma tokių krosnelių turi programuotą valdymą, todėl jas iš anksto galima nustatyti norimam laikui, kada jos pradėtų kaisti. Jas netgi galima valdyti išmaniuoju telefonu, nepriklausomai nuo vietos, kurioje esate.