Kitą pavasarį vakarinė sostinės dalis turės naują veidą

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Kitą pavasarį Ukmergės ir Bieliūnų gatvių sankirtoje duris atvers beveik 7,5 tūkst. kvadratinių metrų prekybos parkas „DomusPro“. Šiandien šią naujieną statybų pradžios renginyje paskelbė prekybos parką statančios bendrovės „TK Development Lietuva“ generalinis direktorius Rapolas Latvys. 

Jis atkreipė dėmesį, jog lietuvis, gimus vaikui, jo sėkmės vardan, turi pasodinti medį. Pasak „TK Development Lietuva“ generalinio direktoriaus, „DomusPro“ prekybos parkas – tai tarsi savotiška atžala, kurią jie ilgą laiką atsakingai puoselėjo. „Galima sakyti, kad mūsų visų „kūdikis“ jau žengia pirmuosius savo žingsnius, nes kaip visi matote – jo statybos jau prasidėjusios ir vyksta sklandžiai bei sparčiai. Neabejojame, kad mūsų projektas nestokos sėkmės, mat yra statomas taip, kad būtų kuo patogesnis ir jaukesnis visiems žmonėms, o ypač tiems, kurie gyvena visai šalia, kaimynystėje. Tačiau kaip sakoma, sėkmės niekada nebūna per daug, todėl tikiuosi, jog šiandien mūsų visų pasodintas linkėjimų medis taps sėkmės garantu“, – improvizuotame piknike teigė R. Latvys.

Tuo tarpu Vilniaus miesto metras Artūras Zuokas, sveikindamas įmonę bei visus surinkusius svečius, džiaugėsi, jog statybų rinka atsigauna, o miesto vakarinė dalis plečiasi bei gražėja. „Ukmergės gatvė – viena iš svarbiausių Vilniaus komercinių gatvių. Įgyvendinus šį projektą ir baigus statybas „DomusPro“, 25 parduotuvėse bus įdarbinta beveik 200 vilniečių. Džiugu, kad Vilnius vėl tampa didžiausia statybų aikštele regione“, – sakė A. Zuokas.

Didžiausias „DomusPro“ nuomininkas yra prekybos tinklas „Rimi Lietuva“, kuris naujame prekybos parke atidarys vieną didžiausių „Rimi“ parduotuvių. „Džiaugiamės būdami svarbia šio projekto dalimi. Žadame pasiūlyti geriausią, ką turime – gražią, erdvią parduotuvę, gausų šviežių produktų asortimentą ir aukštą aptarnavimo lygį. Tai – dar vienas mūsų kompanijos žingsnis, įgyvendinant „Rimi Lietuva“ plėtros strategiją,“ – pabrėžė Per Dahl, „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius.

Danijos investicijų bendrovės „BPT“ fondas „BPT Baltic Opportunity Fund“ į prekybos centrą „DomusPro“ ryžosi investuoti dėl projekto patikimumo ir patrauklios investicinės grąžos – pabrėžė kompanijos atstovas Tarmo Karotam. „Esame profesionalūs nekilnojamojo turto valdytojai, todėl savo investuotojų pinigus nukreipiame tik į patikimus projektus, kurie užtikrina ir generuoja nuolatinį pinigų srautą. Manome, kad „DomusPro“ yra būtent toks projektas, o jo metinė grąža sieks apie 8 proc.“, – teigė T. Karotam. Pasak jo, šis prekybos parkas yra pirmoji „BPT“ investicija Vilniuje, tačiau kompanija ir toliau aktyviai žvalgosi Baltijos šalių sostinėse, ieškodama patrauklių nekilnojamo turto objektų, į kuriuos galėtų investuoti.

Apie „DomusPro“:

„DomusPro“ – tai šalia vienos pagrindinių miesto transporto arterijų statomas prekybos parkas. Istoriškai pripažinta, jog Ukmergės gatvė – viena iš svarbiausių Vilniaus komercinių gatvių. Ji mėgstama prekybinininkų bei gyventojų. „DomusPro“ prekybos parke įskurs maisto, elektronikos ir buities prekių parduotuvės, namų apyvokos, baldų ir interjero parduotuvės, restoranai.

Didžiausias „DomusPro“ nuomininkas – prekybos tinklas „Rimi Lietuva“.

Jau yra pasirašytos daugelis prekybos parko nuomos sutarčių, tad jo užimtumas šiuo metu siekia 79 proc.

„DomusPro“ prekybos parko statybos yra numatytos keliais etapais. Pirmojo etapo statybų pabaiga numatoma 2014 m. pavasarį, kai bus atidaryta 7,5 tūkst. kvadratinių metrų teritorija. Tuo tarpu po antrojo etapo statybų „DomusPro“ teritorija sieks 12 000 tūkst. kvadratinių metrų.

Apie „TK Development“:

Įmonė Baltijos šalyse dirba nuo 2002 m., o jos pagrindinė veikla – nekilnojamojo turto objektų Šiaurės ir Centrinėje Europoje plėtojimas bei prekybos centrų ir prekybos parkų statymas. „TK Development“ taip pat plėtoja biurų patalpų, o Centrinėje Europoje – ir gyvenamųjų patalpų objektus. Įmonės darbuotojai savo veikloje vadovaujasi bendrovės įdiegtais aukštais skandinaviškais standartais, kurie užtikrina paslaugų ir projektų kokybę.