Kaip pigiai atnaujinti būstą?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Būsto atnaujinimas gali būti labai smagus, tačiau neretai ir gana brangus procesas. Jei norite sužinoti kaip pigiai atnaujinti būstą, pasižvalgykite aplinkui – yra daugybė nemokamų bei nebrangių būdų pagyvinti savo namus. Sužinokite kaip pigiai atnaujinti būstą paskaitę patarimus žemiau ir pradėkite jau šiandien!

Kaip pigiai atnaujinti būstą, patarimai:

 

Perstumdykite namuose esančius baldus. Tai tikrai nieko nekainuos, tačiau suteiks jūsų gyvenamai erdvei visai kitą išvaizdą.

Pats nudažykite savo namų sienas arba darykite tai kartu su šeima. Sutaupysite daug pinigų, kuriuos išleistumėte dažytojui. Gaukite knygą apie sienų dažymą namuose arba paskaitykite apie tai internete ir gausite nemažai idėjų kaip pigiai atnaujinti būstą. Naujos sienų spalvos suteiks jūsų namams atsinaujinimo įspūdį, tad tai tikrai puikus būdas atnaujinti namus.

Pirkite naujus baldus išparduotuvėse. Peržiūrėkite baldų išparduotuvių puslapius internete. Nesitikėkite viską, ką reikia rasti vienu kartu. Būkite kantrus ir nustebsite kokių puikių daiktų galite rasti už visai nedidelę kainą.

Pirkite nebrangius aksesuarus, pavyzdžiui, žvakes, kad padekoruotumėte savo namus. Pigių kvapnių ir gražių žvakių galite rasti kiekviename prekybos centre.

Jei vis dar neužtenka idėjų kaip pigiai atnaujinti būstą, nusipirkite naujus sofų, fotelių ir kėdžių užklotus. Taip pat galite nusipirkti nebrangių spalvotų pagalvėlių ir pagyvinti jomis savo sofą. Tai suteiks spalvingumo ir naują stilių visiems jūsų namams.

Būkite išradingas. Iš senų vyno butelių, galite padaryti puikiausias vazas, o iš sudužusių veidrodžių rėmų, rėmelius paveikslams ar nuotraukoms. Padekoravę paprastą stiklainį, turėsite originalią žvakidę, o į didelę peršviečiamą vazą pridėję akmenukų, kriauklyčių ar vyno kamščių galėsite papuošti namus žaisminga dekoracija.

Namus atnaujinti galite paprasčiausiai apklijavę sienas nuotraukomis ar senais kompaktiniais diskais.