Kaip pasirūpinti virtuvės interjero vientisumu? 3 įžvalgos

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Namai – vieta, kurioje galime ne tik jaustis saugiai, bet ir atskleisti savo asmenybę. Vis dėlto ne visuose kambariuose tai padaryti vienodai paprasta. Viena patalpų, kur neretai kyla iššūkių – virtuvė. Kliūčių čia gali kilti norint suderinti praktiškumą, funkcionalumą ir estetiką. Vis dėlto susikurti harmoningą rezultatą – tikrai įmanoma. Pateikiame kelis patarimus, kaip tai padaryti.

Interjero stilius

Vienas svarbiausių sprendimų, kuris gali padėti išlaikyti interjero vientisumą virtuvėje yra paties stiliaus pasirinkimas. Derėtų apsispręsti, ar virtuvė išsiskirs iš kitų kambarių, ar bus to paties stiliaus – pavyzdžiui, moderni, minimalistinė, klasikinė ar Provanso.

Apsisprendus dėl stiliaus, bus lengviau išsirinkti ne tik pagrindinius baldus, bet ir mažas detales, tokias kaip kėdžių pagalvėlės ar staltiesė. Be to, stilius gali tapti savitu vedliu renkantis virtuvės spalvas. Tad kuo aiškiau įsivaizduosite bendrą viziją, tuo paprasčiau pasiseks ją įgyvendinti.

Vientisi paviršiai

Paviršių vientisumas gali praversti ne tik siekiant harmonijos. Jis vizualiai didina, plečia erdvę. Tad jei virtuvė nedidelė, šiam sprendimui skirkite papildomo dėmesio.

Vienas paprasčiausių būdų, kaip tai įgyvendinti – įmontuojama įranga. Pavyzdžiui, įmontuojamas šaldytuvas, kurio durelės yra dengtos tokia pat medžiaga, kaip aplinkiniai baldai. Toks sprendimas padės suformuoti ne tik vientisą, bet ir šiuolaikišką interjerą.

Savitos tvarkos palaikymas

Gali atrodyti keista, tačiau tvarka taip pat turi įtakos tam, kaip suvokiame erdvę. Ne vietoje padėti, su virtuvės funkcijomis nesusiję daiktai nukreips dėmesį ir sudarys nepageidaujamą kontrastą. Tad skirkite dėmesio reguliariam paviršių valymui ir neperkraukite jų daiktais. Patalpas visuomet galėsite papildyti detalėmis – tik įsitikinkite, jog jos tikrai yra reikiamo stiliaus ir spalvos.

Tikime, kad įsirengti ne tik funkcionalią, bet ir jaukią, stilingą virtuvę vadovaujantis šiais patarimais bus lengviau. Tad pirmyn į darbus – įsivertinkite, kokio rezultato norite, išsiskaidykite jį dalimis, o tuomet išlaikykite pasirinktą dizaino kryptį.