Kaip išsirinkti ir įrengti namus, kurie saugo psichologinę sveikatą?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Kaip įsirengti svajonių namus

Namai daro įtaką kiekvieno žmogaus psichologinei sveikatai – taip dar ankstyvajame XX a. sakė šveicarų psichiatras Karlas Jungas. Tam pritaria ir šių laikų psichologai, vis dėlto ne visi nekilnojamojo turto projektai rengiami galvojant apie būsimų gyventojų psichologinę gerovę.

Nekilnojamojo turto vystymo bendrovės HOMA ekspertė, pardavimų ir rinkodaros departamento vadovė Jurgita Cicėnaitė pataria, į ką atkreipti dėmesį renkantis ir įrengiant būstą tam, kad jame jaustumėtės geriausiai.

„Nedarykite kompromisų vaizdui pro langus. Kartais gali atrodyti, kad nesvarbu, ką matysite, bet tai tikrai yra svarbu. Gamta ir žaluma ramina ir leidžia lengviau atsipalaiduoti po dienos darbų. Taip pat įvertinkite projekto aplinką. Ar yra pakankamai poilsio vietų? Ar bus malonu eiti per kiemą? Ar yra vaikų žaidimų aikštelė? Norint jaustis gerai, būtina turėti savo poilsio oazes“, – komentuoja J. Cicėnaitė.

Pasak HOMA ekspertės, dėmesį atkreipti reikia ir į buto planą: „Kol jis tuščias, sunku suprasti, ar suplanavimas jums bus tinkamas, tad geriausias pratimas jį vertinant – skirti nemažai laiko apžiūrai.

Lankydama būstus su klientais aprodomuose namuose praleidžiu nemažai laiko tam, kad žmonės galėtų tinkamai ir atsakingai įvertinti visus būsto aspektus, sugalvoti, kas kur stovėtų, kaip namai atrodytų.

Tik tokiu būdu galima įvertinti, ar butas jums individualiai yra tinkamai suplanuotas. Patogus buto planas yra vienas kertinių kriterijų, lemsiančių, ar namuose jausitės gerai.“

Svajonių namų įrengimas
HOMA ekspertės teigimu, renkantis būstą būtina suprasti, kad tai – ne tik sienos ir stogas ar madingai atrodantis projektas, tai būsimi namai, todėl reikia aiškiai identifikuoti, kas namuose jums būtina, kokiose erdvėse paprastai atsipalaiduoti lengviau ir tai paversti būsto pasirinkimo kriterijais.