Kaip įsirengti butą?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Gali būti tikrai sunku dekoruoti butą, žinant, jog norite patalpinti visus savo asmeninius daiktus, bet išvengti chaotiškų ir netvarkingų namų. Pagrindinis dalykas buto dekoravime yra daiktų sandėliavimas ir mažai naudojamų daiktų sandėliavimas spintelėse ir tuščiuose kampuose. Dekoruojant butą bendras tikslas yra siekti gerai apšviesto ir švaraus buto, kuriame jūs galėtumėte laisvai judėti ir dekoruoti jį neužgriozdinant buto nereikalingais daiktais.

Kaip įsirengti butą, instrukcija:

1. Dažykite buto sienas šviesia spalva, pavyzdžiui, balta, smėlio spalva ar kokiu nors kitu panašiu atspalviu. Šviesesnių spalvų sienos suteiks kambariui didumo ir šviesumo įvaizdį lyginant su kambariu tamsesnėmis sienomis.

2. Sukurkite spalvų paletę ar temą, kurią norite naudoti savo bute. Šis temos ar spalvos pasirinkimas padės jums pasirinkti ir baldus, medžiagas, netgi buto dekoracijas. Kiekvieną kartą pamatę ką nors, kas jums patinka, pridėkite prie savo pasirinktos temos ar spalvos, kad nuspręstumėte, ar tai tinkamas, ar ne, daiktas, priderinti prie temos. Butas gali galiausiai atrodyti padarytas ir apstatytas kaip papuolė, jei daiktai neatitiks temos.

3. Mažesnių daiktų laikymui naudokite lentynas, stalčius. Jei gyvenate mažesniame bute, naudokite tokį kavos staliuką, kuris taip pat palaikytų, pavyzdžiui, ir daiktadėžės funkciją. Tokie dviejų funkcijų sprendimai gali padėti jums sutaupyti vietos ir pinigų dekoruojant butą bei puikūs pagalbininkai laikyti mažus daiktus, tokius kaip diskai, žurnalai ir žaidimai. Didesnius daiktus, tokius kaip striukės, batai, dulkių siurblys, įranga sportavimui, laikykite spintose ar specialiai skirtose turto saugojimo vietose.

4. Parinkite tinkamą apšvietimą erdvei nenaudojant didesnių šviestuvų, tokių kaip sietynai ir kabančios lempos. Vietoj to naudokite grindų lempas, stalines lempas arba lempas, kurios įtaisytos tiesiai į lubas. Tai padės sutaupyti vietos ir apšviesti visą butą, bei dėl apšvietimo atrodys šviesus ir didelis.

5. Bute pastatykite mažesnius baldus, tokius kaip dvi dvivietes sofutes ir kėdę vietoj kampinės sofos. Maži baldai bute padaro kambarį didesnį dėl daug mažų daiktų naudojimo vietoj kelių didelių. Vietoj didelio kavos stalelio pastatykite du kvadratinius staliukus, kad ir po jais galėtumėte kažką laikyti.

6. Naudokite kampus, kad sukurtumėte kampinę sieną ar kampinį stalą darbui. Kampai dažnai yra nuvertinami, kalbant apie jų išnaudojimą, tad dažnai paliekami tušti. Įrenkite kampinį stalą, jei jums reikia vietos darbui arba sukurkite kampinę lentyną knygoms, filmams ar žaidimams.