Jubiliejinė 20-oji statybų verslo paroda ir mugė „Mano sodas“

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Šių metų balandžio 19 - 22 dienomis naujoje Klaipėdos „Švyturio arenoje“ UAB „Expo vakarai“ organizuoja didžiausią ir populiariausią Vakarų Lietuvoje, jubiliejinę XX-ąją statybų verslo parodą „Individuali statyba 2012“. Tuo pačiu metu, kartu su paroda trečią kartą Vakarų Lietuvoje vyks ir mugė „Mano sodas 2012“ pristatanti sodo, daržo ir aplinkos tvarkymo tendencijas.

„Individuali statyba 2012“ – tai didžiausia Vakarų Lietuvos regione rengiama paroda. Organizuodami šią parodą, kiekvienais metais ieškome priemonių padaryti ją kuo naudingesnę, patrauklesnę ir komerciškai efektyvesnę dalyviams, tuo pačiu pritraukiant kuo didesnį lankytojų skaičių. Renginys skirtas supažindinti su naujausiomis statybų verslo, bei būsto įrengimo aktualijomis.

Parodoje svarbus dėmesys – alternatyvios energetikos plėtrai Lietuvoje. Parodos metu vyks Tarptautinė naujadaros konferencija: „Darniosios jūros vėjo energetikos Pietų Baltijos regione link“, kurią rengia ES Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną projektų SB OFF.E.R „Pietų Baltijos jūros vėjo energetikos regionai“ ir WEBSR2 „Vėjo energetika Baltijos jūros regione“ partneris – Strateginės savivaldos institutas, Klaipėda, Lietuva.

Taip pat vyks nemažai seminarų, kuriuose statybinių įmonių atstovai pristatys svarbiausias mintis, idėjas, bei nagrinės aktualiausias problemas, siūlydami ne tik teorinius, bet ir praktinius sprendimus.

Pavasarinė mugė „Mano sodas 2012“ – tai renginys skirtas ne tik specialistui – sodininkui, bet ir žmogui, kuris žengia pirmuosius žingsnius privačiame sode ar darže, taip pat tam, kuris svajoja apie gyvenimą gražioje aplinkoje. Praėjusiais 2011 metais mugę „Mano sodas 2011“ lydėjo 24 pranešimai, bei seminarai, kuriuose lektoriai populiarino ne tik dekoratyvinių augalų auginimą, jų naujoves, gyvenamųjų teritorijų tvarkymo idėjas, bet ir ekologijos aspektus aplinkai bei žmogui. Tad ir šiemet, kaip ir pernai, mugė siūlys nemokamus seminarus, kuriuose bus dalinamasi sukaupta profesionalų patirtimi.

Organizuojama mugė vyks balandžio 19-22 dienomis šalia Klaipėdos „Švyturio arenos“.

Vis didesnį susidomėjimą statybų paroda ir sodo muge rodo aktyvus įmonių, ne tik iš Lietuvos, bet ir kaimyninių šalių registravimasis į šią parodą. Viena iš priežaščių – nauja ir patraukli vieta, pastatyta Klaipėdos „Švyturio arena“. Šiuose abiejuose renginiuose planuojamas dalyvių skaičius apie 250 įmonių iš visos Lietuvos bei kaimyninių šalių, lankytojų – 25 000. Todėl tai gera proga įmonėms sudalyvauti parodoje, nustebinti klientus, ir draugiškai pakonkuruoti. Dalyvavimas parodoje „Individuali statyba 2012“ ir mugėje „Mano sodas 2012“ suteikia puikią progą tapti žinomais ir konkurencingais rinkos dalyviais, pademonstruoti savo dėmesį ir produkciją klientams, bei sužinoti Jų lūkesčius.

Statybų parodos tematiniai sektoriai:
Alternatyvi energetika.
Statybinės medžiagos.
Interjero apdaila, įranga ir medžiagos.
Santechnika, vėdinimas, šildymas.
Langai, durys, vartai.
Elektros instaliacija, prietaisai, įrankiai.
Projektavimo dabai.
Statybos ir remonto paslaugos.

Sodo mugės tematiniai sektoriai:
Augalai, gėlės, sodinukai, sėklos, vaistažolės.
Apželdinimas, aplinkos priežiūra, sodo architektūra.
Sodo technika ir inventorius.
Lauko baldai, šiltnamiai, paviljonai.
Žaidimų aikštelės.

Susidomėję paroda ar muge, dėl detalesnės informacijos galite kreiptis į organizatorius „Expo vakarai“. Dėl parodos „Individuali statyba 2012“ rašykite el. paštu statyba@expo-vakarai.lt , o mugės „Mano sodas 2012“ el. paštu sodas@expo-vakarai.lt.

Parodų organizatorius
UAB „Expo vakarai“
Tel. +370 686 56446
+370 686 56450
www.expo-vakarai.lt