Jau šį savaitgalį – interjero ir būsto įrengimo paroda “Supernamai 2023

https://supernamai.lt +37061414442 Lazdynų g. 21-111, Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://supernamai.lt +37061414442 Lazdynų g. 21-111, Vilnius
Židinys

Rugsėjo 29 – spalio 1 dienomis „LITEXPO“ vyks 12-oji paroda „Supernamai“. Jos organizatoriai teigia, kad šiais metais pagrindinis dėmesys skiriamas išmanumui ir energijos taupymui: vienoje vietoje rasite gausų šilumos siurblių pasirinkimą, saulės elektrinių, rekuperatorių, išmanaus būsto sprendimų. Organizatorių teigimu, parodoje šiais metais dalyvaus apie 130 įmonių iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Ukrainos.

Paroda

Pirmą kartą parodoje – išmanaus interjero zona

Parodą organizuojančios įmonės „Super namai“ atstovas Darius Jokubauskas teigia, kad šįkart lankytojų lauks ne tik jau tradicija tapę renginiai, tokie kaip montuotojų čempionatas, bet ir keletas naujienų. „Kaip ir įprasta mūsų parodose, pagrindiniai akcentai – šildymo, vėdinimo ir santechnikos tematikos ekspozicijos, tačiau laukia ir keletas naujovių – net 100 kv.m. dydžio išmanaus interjero zona, kurioje bus pristatomi apšvietimo, grindų, sienų apdailos medžiagų sprendimai, žinomų pasaulyje dizainerių sukurti baldai ir kiti interjero akcentai.

Interjero erdve

Pasak šios naujos ekspozicinės zonos idėjos autorės dizainerės Elenos Lukaševič, būsimieji naujakuriai darosi vis reiklesni ir jau neužtenka standartinių interjero sprendimų ar medžiagų. Žmonės siekia ne tik komforto, patogumo, bet ir išmanumo bei energijos taupymo viename.

„Pristatysime šiuolaikiškai įrengtą išmanaus būsto interjero erdvę. Visą šią ekspoziciją suskirstėme į svetainės, virtuvės, vonios, miegamojo ir jaunuolio kambario zonas. Mano klientai užduoda nemažai klausimų, susijusių su namų išmanumu ir vis dar gajus mitas, kad tai prabangos dalykas.

Tačiau, išmanumas, tai visų pirma patogumas, estetika, laiko ir elektros energijos taupymas“,– teigia E.Lukaševič. Užsukę į parodą lankytojas galės viską pamatyti savo akimis, pabendrauti ne tik su interjero dizaineriais, bet ir šią zoną įrengusių kompanijų atstovais.

Šildymo, oro kondicionavimo ir vėdinimo naujovės

Kaip ir kiekvienais metais, parodoje „Supernamai“ nemažas dėmesys skiriamas šildymo, oro kondicionavimo ir vėdinimo sistemoms pristatyti. Šioje parodoje vėl nemažai bus kalbama apie šildymo sistemas, pakeitusias taršius ir mažiau efektyvius šildymo būdus, tokius kaip granulinius ar kieto kuro katilai. Šilumos siurbliai oras-vanduo, oras-oras, ar „gruntas-vanduo“, rekuperatoriai, elektriniai radiatoriai, visa tai išvys lankytojai vienoje vietoje.

Naujoves

Ne paslaptis, kad lietuviams ir turbūt daugeliui rytų europiečių ypač aktualus klausimas yra šildymo sistemos, kadangi gyvename tokioje klimato zonoje, kur šildymas yra vienas iš esminių elementų kiekvieno namuose. Tad visus naujausius sprendimus bus galima išvysti vienoje vietoje.

Tradicinis Lietuvos santechnikos montuotojų čempionatas

Šiais metais parodoje lankytojų ir vėl lauks jau tradicinis renginys – 4-asis Lietuvos santechnikos montuotojų čempionatas. Parodos rengėjai pasakoja, kad tokie čempionatai prieš pandemiją vykdavo statybų ir būsto inžinerijos parodose užsienyje, todėl norėta šią idėją įgyvendinti ir Lietuvoje. Varžybų metu dalyviai turės kuo greičiau subalansuoti šildymo sistemą, pajungti grindinį šildymą ir cirkuliacinį siurblį, surinkti stogo vandens nuvedimo konstrukcinį mazgą ir kt.

Prizas

Montuotojų čempionatai yra populiarūs visame pasaulyje, tad organizatoriai šią tradiciją tęsia ir Lietuvoje. „Mūsų šalyje yra gausu labai profesionalių statybos ir namų įrengimo specialistų, bet dažnai juos nuvertiname, o čia bus puiki proga parodyti savo profesionalumą.

Montuotoju cempionatas

Prizininkų laukia rėmėjų įsteigtos dovanos, o čempionato nugalėtojo laukia 1000 eurų piniginis prizas“, – sako D. Jokubauskas. Paroda „Supernamai 2023“ vyks rugsėjo 29-spalio 1 d., Vilniuje, Litexpo.

Įėjimas lankytojams – nemokamas.