„Essence Plus“ – ypatingos ir dar šiek tiek geresnės

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Geras vynas vainikuoja ypatingas akimirkas, o kokybiškos taurės suteikia vynui papildomo išskirtinumo. Alfredo Häberli suteikė klasikinėms „Essence“ taurėms naują išvaizdą.

2011 m. dizaineris Alfredo Häberlisukūrė vyno taurių kolekciją„Essence“, kurioje dėmesys buvo skirtas tvirtoms formoms, patvariam dizainu. Pristadymas atnaujintą „Essence“ kolekciją „Essence Plus“,dizainerispateikia naują požiūrį į vyno taures – jų forma orientuota į vyno pobūdį, jo charakteristiką, nesilaikant senos skirstymo – kad vienos skirtos baltui, kitos raudonui vynui.

„Essence Plus“ išlaikė „Essence“ kolekcijos dvasią – minimalizmą. Ją sudaro keturių rūšių taurės, priderintos prie vynų pagal jų aromątą ir skonį. Yra taurės stipriems, sodriems vynams, taip pat lengviems, jauniems vynams, nepaisant ar vynas raudonas, ar baltas. Lengvos taurės puikiai tinka putojančiam vynui ar šampanui. Desertinės taurės sukurtos tokiems gėrimams, kaip konjakas ar grapa, taip pat saldiems vynams.Kolekciją papildo grafinas.

Išbandytos ekspertų

Taurių forma buvo testuojama bendradarbiaujant su Suomijos somelje. Sekant pirmtakės „Essence“ kolekcijos filosofiją, naujosios taurės išlaikė panašios formos kojeles ir pagrindą, tik desertinių kolejė tapo trumpesnė.

Revoliucinis mąstymas

Argentine Häberli žinomas kaip talentingas interjero dizaineris, kuris taurių kūrybai idėjų sėmėsi iš namų aplinkos, nes jo tėvams priklausė restoranas.

„Kai prieš 10 metų kūriau pirmąją taurių kolekciją Iittala prekės ženklui, norėjau viską pakeisti. Norėjau panaudoti visiškai naują gamybos taktiką, kuri leistų pagaminti aukštos kokybės, tačiau prieinamos kainos taures. Taip pat norėjau pakeisti pietų stalą per vyno taures. Jų formoje norėjau viską apsukti aukštyn kojomis. Tradiciškai apvalias moteriškas formas keičiau kampuotomis vyriškomis“.

„Essence Plus“yra mano bandymas žengti vieną žingsnį pirmyn, padaryti taures labiau rafinuotas, pritaikytas tikriems vyno mėgėjams. Aš išlaikiau jų pirmtakių pagrindą, tačiau šį kartą rinkausi kiek moteriškesnes, apvalesnes stiklo formas. Vis tik, norėjau išlaikyti savo požiūrį į vyno taures tokį, koks jis buvo pries 10 metų – t.y. sukurti elegantiškas taures. Tikiuosi, kad mano darbas pavyko. Tikiu, kad taip“.

Alfredo Häberli

Häberli yra žinomas dėl unikalaus stiliaus, kuris išsiskiria žaismingais elementais. Dizaineris žinomas kaip ekspertas dirbant su skirtingomis medžiagomis. Šiuo metu jis dirba kartu su Georg Jensen, Kvadrat, Moroso, SchiffiniirVitra. Tarp žinomiausių Häberli projektų yra 2012 m. Ciuriche atidarytas „25th Hour“viešbutis. Be to, Häberli kūrė dizainą „Iittala“kolekcijai „Origo“.

Produktų informacija
– „Leimu“švietuvas 300 mm x 200 mm
– „Leimu“ švietuvas 380 mm x 250 mm
– „Lantern“ šviestuvas 250 mm baltos, vario spalvos
– „Lantern“šviestuvas, 600 mm, baltos spalvos
– „Lantern“ švietuvas, 250 mm, skaidrus, vario spalvos