Butai Šventojoje – svajojantiems apie pajūrį

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Šventoji — ramybės atgaiva sielai, toks galėtų būti pagrindinis išskirtinumas Lietuvos žemėlapyje, pasaulyje matomo taškelio aprašymas, tačiau dar daugelio neatrasta ir neįvertinta Lietuvos pajūrio ramybės oazė.

Šiomis dienomis vis didėjanti būsto pasiūla pajūrio kurorte – Šventojoje, prašosi priminti istorijos, aprašytos istorijos, skirtinguose šaltiniuose. Taigi tie, kuriuos domina butai šventojoje, tie kurie čia jau kuriasi, pravers šiek tiek istorinių žinių apie šį prie jūros esantį krislą, kuris tiesiogiai ar kaip nors kitaip siejasi su Šventosios vardu.

1639 metais rašytiniuose šaltiniuose pirmą kartą paminėtas Palangos seniūnijoje esantis žvejų kaimas, vadinamas Šventąja, nors iki to laikmečio Šventoji minima kitais pavadinimais. Gana sausas, jūros klimato žemės plotas pietiniame Šventosios upės krante iki tolėliau liūlinčių pelkių ilgus metus buvo negyvenamas. Valakų reformos metu ten buvo miškai bei brūzgynai ir nebuvo pamatuotas nė vienas žemdirbystei tinkamas sklypas.

 

Manoma, kad tik XVI amžiaus pabaigoje per Šventosios upę į šį tuščią plotą pradėjo keltis žvejai iš Livonijos Rucavos valsčiaus ir tolimesnių vietovių, kurie iškirto miškus bei krūmus ir pasistatė sodybas.

Šiandieninė Šventoji žavi savo mažais medinukais, jaukiais kiemeliais ir nesudrumsta ramybe. Čia dar galima pamatyti lapių ir riešutais pavaišinti voverių šeimyną. Šventoji jau turi ir savo uostelį. Jau dabar čia užsuka jūrų keliautojai ir dairosi nekilnojamo turto. Netolimoje ateityje Šventoji bus perspektyvus ir patogus jūrinis miestelis.

 

Šventosios uostas leis priimti mažuosius pramoginius laivus ir jachtas, kuriuo naudojasi vietiniai žvejai. Skirtingai nuo kitų pajūrio kurortų, čia per pastarąjį dešimtmetį beveik nepakito kopų ir smėlio kranto dydis, jis toks pat didelis, kaip prieš 15 metų! Pajūryje renkasi kur kas mažiau žmonių nei Palangoje, todėl smėlis ir vanduo yra švaresni ir ekologiškesni.

Butai Šventojoje pirkėjus vilioja pradžioje jau vien vietovės pavadinimu, savo išskirtinumu, geografinės padėties atžvilgiu. Tai – ilgalaikės investicijos, kurių atsipirkimo galia yra jausmas. Butai Šventojoje – labai plačiai suvokiamas ir išreiškiamas jausmas, daugeliui toks trokštamas pirkinys, nes tai yra investicijos pirmiausiai į save, vaikus, savotišką laisvo žmogaus supratimą, savęs realizavimo išraiška.

 

Šito ir pakaktų labai ilgam laikui, tačiau yra ir pakankamai daugiau viliojančių būdų turėti butą Šventojoje. Paprastai butai Šventojoje savo kokybe ,,pagaminta Šventojoje“ išsiskiria palyginus su ,,pagaminta Lietuvoje“, tikriausia visa tai įpareigoja vieta, vieta ir dar karta vieta. Užsieniečių požiūris – pripažinimas, kuris pagarbiau įpareigoja be priekaištų atlikti užsakytus darbus.

Dar keletas privalumų, kodėl butai Šventojoje yra naudingas pirkinys:
• Dėl jūrinio klimato, nors kai kas ir paprieštarautų, daugiau dėl chemijos junginių saikingo oro (tyrumo);
• Šventojoje nesijaučia šurmulio – ten ramu;
• Bene saugiausias miestelis Lietuvoje;
• Lengva įsilieti į bendruomenę;
• Aplinka drausmina žmones, naujokus (jei jums tai ne naujiena, tuomet tuo geriau, jūs irgi tapsite tuo geru pavyzdžiu);
• Skirtingai nuo Palangos gyventojo, jūs turėsite net daugiau privalumų nei čia aprašyta. Nauji butai Šventojoje, išskirtinoje vietovėje, kaip pavyzdys, 50 metrų iki jūros, pušynų apsuptyje.

Nieko nėra geriau, kaip išsipildžiusios svajonės. Butai Šventojoje, kaip ir svajonės, laukia jūsų…