Brangiausių Lietuvoje parduodamų butų TOP 5

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Lankomiausio nekilnojamojo turto portalo Aruodas.lt duomenimis, visi penki brangiausi šiuo metu Lietuvoje parduodami butai yra Vilniuje. Keturi iš jų – centrinėje miesto dalyje, vienas – Antakalnyje.

Norintiems įsigyti vieną iš šių butų, tektų pakloti daugiau nei milijoną eurų. Kviečiame pasižvalgyti po išskirtinius apartamentus.

 

1,34 mln. eurų (Gaono g., Vilniuje)

Brangiausio šiuo metu Vilniuje parduodamo buto kaina siekia 1,34 mln. eurų arba 6717 eurų už kvadratinį metrą. Už šią sumą siūloma įsigyti 200 kv. m ploto butą prestižiniame uždarame komplekse Gaono gatvėje, Vilniuje. 2008 metais šis pastatas buvo rekonstruotas, skiriant ypatingą dėmesį išsaugoti autentiškumą.

Nors butas parduodamas su daline apdaila, prabangos jame netrūksta pravėrus duris jau dabar. Išskirtiniuose apartamentuose yra trys senoviniai židiniai – du įrengti miegamuosiuose kambariuose, vienas – svetainėje. Visuose kambariuose išlikę senovinių freskų fragmentai, parduodamam butui suteikiantys dar daugiau unikalumo. Pastatas išsaugojo ir daugiau senosios statybos elementų: aukštos lubos, storos sienos, plačios palangės.

 

Šiame name butų itin mažai – vos 17. Namo gyventojų nekamuoja ir daugeliui aktuali automobilių statymo problema Senamiestyje. Po namu įrengtas dviejų lygių požeminis garažas, į kurį automobiliai nuleidžiami specialiu liftu. Jame parduodamam butui priklauso 2 vietos.

1,3 mln. eurų (Rožių al., Vilniuje)

Beveik už tokią pačią kainą parduodamas ir prabangus 4 kambarių butas Rožių alėjoje, Vilniuje. 211 kv. m butas yra trečiame 1908 metais statyto pastato aukšte. Namo kieme yra atskiras 45 kv. m butas su individualiu įėjimu ir garažu dviems automobiliams. Abu jie parduodami kaip vienas turto vienetas. Rekonstruojant būstą buvo išsaugotas klasikinis interjeras, puoštas karnizais, lubų rozetėmis, yra židinys. Butas parduodamas su baldais. Aplink namą apstu žalumos, o pro langus atsiveria vaizdas į sostinės Senamiestį.

1,27 mln. eurų (A. Tumėno g., Vilniuje)

Norintiems pinigus investuoti į naujos statybos būstą, siūloma alternatyva – išskirtiniai 336 kv. m ploto apartamentai per visą 17 aukštą su balkonu ir terasa moderniame komerciniame-gyvenamajame komplekse „Vilniaus vartai“. Apartamentai yra sudaryti iš trijų butų (99 kv. m, 112 kv. m ir 119 kv. m), kuriuos galima pirkti ir atskirai. Skelbime nurodoma, kad butas yra įrengtas iš dalies, todėl naujieji jo savininkai turi visas galimybes susikurti ir įsirengti unikalų išplanavimą bei panaudoti norimas medžiagas pagal savo poreikius. Anot pardavėjų, šių apartamentų gyventojams garantuojamas didžiausias įmanomas privatumas ir geriausia 360 laipsnių panorama Vilniuje.

1,25 mln. eurų (Gedimino pr., Vilniuje)

Dar vieni karališki apartamentai parduodami pačioje sostinės širdyje – Gedimino prospekto ir Jogailos gatvių sankirtoje. Už 1,25 mln. eurų siūloma įsigyti visiškai įrengtą 194 kv. m butą su baldais, paveikslais. Butui priklauso 2 automobilių vietos požeminėje aikštelėje. Strategiškai patogi vieta miesto centre, o iš ketvirto aukšto atsiveriantis Gedimino pilies vaizdas – lyg dar viena interjero puošmena. Šis pastatas buvo statytas 19 a. pabaigoje, o po 2004-2005 metais vykusios rekonstrukcijos, kurią atliko architektas A. Nasvytis, jame įsikūrė prekybos centras ir Gedimino prospekto apartamentai.

1,2 mln. eurų (Žirgo g., Vilniuje)

Dar vieni įspūdingi penthouse tipo apartamentai parduodami Antakalnyje esančio daugiaaukščio 20 aukšte. Tai erdvus 342 kv. m, penkių kambarių butas su 120 kv. m privačia terasa ant stogo. Pro panoraminius buto langus ir nuo pastato stogo atsiveria kvapą gniaužiantis sostinės vaizdas. Skelbime teigiama, jog apartamentai prabangiai įrengti, tačiau yra „vietos ir savo idėjų bei svajonių išpildymui“. Daugiaaukštis namas, kuriame yra parduodamas butas, statytas 2004-aisiais.