Brangiausia nuoma – norintiems vaizdo į senamiestį ir pirties

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Erdvi svetainė su vaizdu į Vilniaus senamiestį, trys miegamieji kambariai antrame aukšte, privatus vidinis kiemas, nuosava pirtis – taip atrodo brangiausiai nuomojamas butas Lietuvoje. Prabangiame Šaltinių gatvės kotedže esančio būsto nuomos kaina siekia 8,6 tūkst. Lt. Nekilnojamojo turto skelbimų portalo Domoplius.lt duomenimis, šiuo metu šalyje yra išnuomojama 14 butų, kurių kaina viršija 7 tūkst. Lt.

Daugiau nei pusė šių butų yra Vilniaus senamiestyje ir vos keletas – netoli nuo jo esančiame Naujamiesčio rajone. Pasak Evaldo Narbuntovičiaus, Domoplius.lt projekto vadovo, sostinės centras išlieka brangiausiai nuomojamų butų rajonu, nors prabangių butų pasiūla ir sumažėjo.

„Prieš dvejus metus buvo ne vienas skelbimas, kuriame siūlyta išsinuomoti butą už keturženklę sumą. Mėnesinė brangiausiai Lietuvoje nuomojamo buto kaina tuomet siekė 12 tūkst. litų. Šiuo metu brangiausiai nuomojamo buto kaina – beveik trečdaliu mažesnė“, – sako E. Narbuntovičius.

 

Antroje brangiausiai nuomojamų butų sąrašo vietoje – erdvūs apartamentai Teatro gatvėje. Už vieną mėnesį šiame bute tektų sumokėti beveik 8 tūkst. litų. Šeštame aukšte esančio 4 kambarių buto plotas – 201 kv.m. Jame dominuoja minimalistinis stilius, šviesiai rudos ir pilkos spalvos baldai, pro didelius langus atsiveria įspūdinga Vilniaus panorama. Ja galima grožėtis ir didelėje lauko terasoje.

Kitaip išskirtinis Šv. Mikalojaus gatvėje nuomojamas butas, kurio kaina siekia 7,9 tūkst. litų. Pačioje sostinės širdyje esantis 4 kambarių butas išsiskiria prabangiu klasikinio stiliaus interjeru, jame yra išlikęs unikalus XVIII a. paveldas – freskos. Buto rūsyje įrengta poilsio zona su turkiška pirtimi.

 

M. K. Čiurlionio gatvėje esantis butas, kurio nuomos kaina 7,9 tūkst. litų, išsiskiria savo išplanavimu. 5 kambarių butas įrengtas per du aukštus, jame yra atvira svetainė, aukšti vitrininiai langai. Bute įrengta SPA zona su pirtimi ir sūkurine vonia, taip pat erdvi terasa, iš kurios atsiveria vaizdas į miestą.

„Ypač prabangaus buto nuomininkas moka ne tik už prestižinę miesto vietą, bet ir už išskirtines buto detales – vaizdą pro langą, unikalų interjerą, autentišką architektūrą, pirtį, erdvią terasą. Todėl šių butų kaina net keturis kartus didesnė nei vidutinė. Brangiausiame sostinės rajone būstai vidutiniškai nuomojami už 2 tūkst. litų per mėnesį“, – pastebi E. Narbuntovičius.

 

Pasak nekilnojamo turto eksperto, ypač prabangių butų rinka kituose Lietuvos miestuose – labai maža. „Kaune ir Klaipėdoje brangiausių šiuo metų pasiūloje esančių butų kaina perpus mažesnė nei Vilniuje ir siekia 3,5 tūkst. litų“, – sako E. Narbuntovičius.

Brangiausias nuomojamas butas Kaune yra K. Donelaičio gatvėje. Tai erdvus 3 kambarių butas, įrengtas tarpukariu – 1923 m. – statytame name. Brangiausias Klaipėdos butas yra Naujoje Uosto gatvėje. Tai 4 kambarių butas su 2 miegamaisiais. Iš tamsiai rudos spalvos odiniais baldais apstatytos svetainės atsiveria vaizdas į Kuršių Neriją ir Baltijos jūrą.