Apdovanoti geriausi Lietuvos interjero specialistai

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Penktą kartą įteikti „Auksinių palečių“ apdovanojimai geriausiems šalies interjero dizaineriams ir architektams. Nugalėtojai įvertinti trijose nominacijose – visuomeninio, privataus ir biuro interjerų kategorijose.

Geriausiu privačiu interjeru tarptautinė komisija pripažino Dmitrijaus Kudino iš bendrovės „Inblum“ sukurtą lofto Vilniuje interjerą. Jame senos gamyklos konstrukcijos ir nauji elementai organiškai susipynę tarpusavyje, sukūrė skirtingų erdvių harmoniją. Biuro interjero kategorijoje nugalėtojais pripažinti Rytis Mikulionis ir Toma Bačiulytė iš studijos „Plazma“.

Komisijos simpatijų jie sulaukė už tai, kad jų Vilniuje sukurto biuro per tris aukštus kiekvieno aukšto interjeras išskiskyrė vis kita skirtinga nuotaika.
Tiek R. Mikulioniui, tiek T. Bačiulytei tai jau trečiasis „Auksinės paletės“ apdovanojimas per penkerius metus.

Geriausiu visuomeniniu interjeru komisija pripažino Nacionalinės dailės galerijoje vykusios parodos „Šaltojo karo modernizmas“ architektūrą. Jos autoriai „aexn“ architektai – Tomas Grunskis, Lukas Miceika, Rasa Šimatonytė, Ieva Cicėnaitė ir Julija Reklaitė.

Konkursinius darbus, kaip ir ankstesniais metais, vertino autoritetinga tarptautinė komisija. Pagrindiniai vertinimo kriterijai – darbų originalumas, profesionalus atlikimas ir tai, ar jie atitinka estetinius, funkcinius, higienos ir saugumo reikalavimus.

Komisijos nariai – žinomi architektūros ir interjero dizaino srities specialistai iš Austrijos, Estijos, Italijos Suomijos ir Švedijos. Iš viso per penkerius metus „Auksinės paletės“ konkurse dalyvavo beveik 400 interjero projektų.