15 įdomiausių viešbučių pasaulyje

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
"Giraffe Manor", Rytų Afrika Beveik penkių hektarų privačioje teritorijoje įsikūręs viešbutis laikomas vienu iš unikaliausių dėl išsaugoto XX a. interjero stiliaus ir žirafų draugijos. Kaimynystėje gyvenančios žirafos dažnai apsilanko viešbučio valdose ir 'pasisveikina' su viešbučio svečiais tikėdamosios skanėstų.

„Attrap Reves“, Prancūzija

Viešbučio "kambariai" išbarstyti po Prancūziją, tai visiškai arba pusiau permatomi didžiuliai burbulai-palapinės, į kuriuos kviečiami poilsiautojai, norintys mėgautis gamtos vaizdais.

 

Kiekvienoje palapinėje rasite lovą, teleskopą, žvaigždžių žemėlapį, o netoliese jums bus įtaisytas privatus dušas ir tualetas.

 

"Treehotel" , Švedija

Išskirtinis viešbutis siūlo apsistoti viename iš 5 unikalių namelių įrengtų medžiuose:"Paukščių lizde", "Veidrodiniame kube", "NSO", "Mėlynajame kūgyje", "Namelyje". Nameliai įkurti Švedijos šiaurėje, Harads apylinkėse 4-6 metrai virš žemės, visi su atsiveriančiais įspūdingais vaizdais į Lule upę. Viešbučio įkūrėjai siekė pateikti aukščiausio lygio apgyvendinimo paslaugas harmoningohe aplinkoje, kur galima pabėgti nuo kasdieninio miesto šurmulio bei streso.

 

 

 

 

"Kumbuk River Resort", Šri Lanka

Šis unikalus viešbutis su vaizdingomis apylinkėmis ir netoli besidriekiančia upe įsikūręs Yala Nacionaliniame parke. Ekologiška tematika įrengtas viešbutis primena dramblį. Svečiams suteikiama puiki galimybė susilieti su gamta ir atitrūkti nuo miesto šurmulio.

 

"Condrad Maldives Rangali Island", Maldyvai

Prabangus poilsio kompleksas įsikūręs dvejose atskirose, tiltu sujungtose salose. "Condrat Maldives" turi povandeninio viešbučio statusą, nors po vandeniu yra tik viešbučio restoranas, kuris ypatingomis progomis išskirtiniams svečiams virsta privačiais apartamentais. Svečiams įrengtos erdvios vilos ant vandens arba ant jūros kranto.

 

 

"Fairy Chimney Hotel", Turkija

Viešbutis įsikūręs Goremės miestelyje, Turkijoje. Miestas buvo įrašytas į UNESCO saugomų objektų sąrašą, dėl savo išskirtinės išvaizdos, namai, vienuolynai ir kiti pastatai įsiskverbę į vulkaninės kilmės uolas. Dėl savo kūgiškos formos pastatai dar vadinami "Fėjų kaminais".

 

"Montana Magica Lodge", Čilė

Viešbutis įsikūręs Čilės atogražų miškų gilumoje, Huilio rezervato širdyje. Savo svečius stebina pasakišku pastatu susiliejusiu su gamtos peizažu.

 

 

"Propeller Island", Vokietija

Šis nepaprastas viešbutis stūkso Berlyno centre. "Propeller Island" siūlo apsistoti viename iš 30 skirtingo interjero numerių, sukurtų vokiečių menininko Larso Stroscheno. Kiekvieno kambario spalvos ir baldai skiriasi, sukurdami skirtingas nuotaikas.

 

„Kingston Treehouse“, Pietų Afrika

Viešbutis įsikūręs "Lion Sands" privačiame žvėrių rezervate. Namelis medyje nutolęs vos 5 minutės kelio nuo pagrindinio viešbučio pastato, pakilus pakeliamuoju tilteliu atsiduriate ant polių iškeltame medžio ir stiklo statinyje, nuo kurio atsiveria rezervato panorama.

 

"Amsterdam Zaandam Inntel Hotel", Nyderlandai

Zandamo mieste įsikūręs viešbutis stebina savo unikalia fasada, sukomponuota iš 70 tipinių vietinių namukų.

 

"Kakslauttanen", Suomija

Į Laplandiją poilsiautojus traukia "Kakslauttanen" kompleksas. Jį sudaro dviviečiai ir keturviečiai žemėje įkasti iglai, pro kurių stiklines lubas galima stebėti Šiaurės pašvaistes ir didžiausio Suomijoje Urho Kakoseno nacionalinio parko dangų.

 

 

„Icehotel“, Švedija

Jau daugiau nei 20 metų nepaprastu ledo viešbučiu keliautojai žavisi Jukkasjärvi mieste, Švedijoje. Viešbutis pastatytas vien tik iš sniego bei ledo, paimto iš šalia esančios Torno upės. Viešbučio sienos, lubos, grindys, lovos, žibintai, taurės bei daugybė kitų daiktų bei interjero detalių pagaminti iš natūralaus ledo. Viešnagės metu šiame viešbutyje turistai turi progą patirti neįprastų ir kvapą gniaužiančių nuotykių: poliarinės pašvaistės turai, sniego motociklų turai ar kelionės į slapčiausias miškų vietas, kur galima stebėti briedžius.

 

 

"Palacio de Sal" , Bolivija

Viešbutis pastatytas ant didžiausios druskų lygumos, Bolivijoje. Nuo lubų iki grindų viskas yra padaryta iš druskos kubų, taip pat ir lovos su baldais.

 

 

"Ladera Resort", Sent Lusija

Prabangus "Ladera" kompleksas žavi nepaprastais Piton kalnų ir Karibų jūros vaizdais. Kiekvienas numeris įrengtas po atviru dangumi su natūralaus akmens dirbiniais ir unikaliais baldais.

 

 

"Sun Cruise", Pietų Korėja

Šiaurinės jūros pakrantėje ant kalvos įsikūręs "Sun Cruise" kompleksas, siūlantis unikalią galimybę apsistoti prabangiame kruiziniame laive. Nebereikia jaudintis dėl jūrligės, kad pasimėgauti aukščiausios klasės aptarnavimu.