Trapecinės skardos stogai – 7 privalumai, kurie džiugina net išrankiausius

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Šiandien stogo dangų asortimentas labai platus, tad pasirinkti išties gerą stogo dangą gali būti kebli užduotis. Vis dėlto, ieškantiems patikrinto varianto, patiks trapecinė stogo danga, pagaminta iš aukščiausios kokybės plieno ir aliuminio.

„Budmat“ statybos ekspertai atskleidžia 7 privalumus, kuriais džiugina trapeciniai profiliai:

1. Patvarumas, kurio galima pavydėti. Trapecinės skardos lakštai yra atsparūs oro sąlygoms: nebijo stipraus vėjo, liūčių, kenksmingų UV spindulių, gerai atsilaiko prieš temperatūros svyravimus ir kitus iššūkius, kurių netrūksta Lietuvoje. Trapecinė danga gerai atlaiko dideles apkrovas, yra atsparesnė mechaniniams pažeidimams ir ilgus metus išlieka tvirta bei estetiška.

2. Lengvai pritaikoma Jūsų namo estetikai. Trapecinė skarda pasižymi gana minimalistine, tačiau išskirtine išvaizda, kurią pavyks priderinti prie skirtingo architektūrinio stiliaus. Dar vienas šios skardos privalumas – ja gali būti dengiamas ne tik stogas, bet ir pastato fasadas ar kiemo tvora.

3. Nebijo korozijos. Stogo dangos korozija yra gana rimtas daugelio namų savininkų galvos skausmas. Laimei, šiuolaikiniai „Budmat“ trapeciniai profiliai yra padengti apsaugine danga, kuri yra ypač atspari korozijai, mikroorganizmams ir kitiems žalingiems veiksniams. Esant poreikiui, trapecinę dangą galime papildomai padengti DRIPSTOP antikondensacinę plėvele, kuri dar efektyviau sustabdo bet kokį drėgmės poveikį.

4. Danga, ant kurios neužsistovi vanduo. „Budmat“ trapecinė danga sukonstruota išmaniai: jos paviršius gana lygus, tačiau profiliuose integruotos specialios bangelės. Šios savybės suteikia efektyvesnį vandens nuolydį, užkerta kelią jo kaupimuisi ant stogo paviršiaus.

5. Gera šilumos izoliacija. Trapecinė danga gaminama siekiant suteikti didžiausią energinį efektyvumą. Dėl aukštos kokybės medžiagų ir pažangių gamybos technologijų, ši danga nepraleidžia šalčio ir neišleidžia šilumos į aplinką, todėl šaltuoju metų laiku nepatiriami šiluminiai nuostoliai. Tinkamai sumontuota trapecinė stogo skarda puikiai izoliuoja nepageidaujamą karštį iš aplinkos, todėl net vasarą namuose bus gana vėsu ir malonu.

6. Stogo danga, sauganti nuo triukšmo. Neretai žmonės nuogąstauja, kad plieninė trapecinė stogo danga nesuteiks geros garso izoliacijos ir girdėsis lietaus barbenimas ir kiti nepageidaujami garsai. Iš tiesų, montuojant trapecinę skardą, dengiamas papildomas izoliacinis sluoksnis, kuris dar geriau apsaugo būstą nuo triukšmo. „Budmat“ trapeciniai profiliai – tai Jūsų tyla ir ramybė bet kokiu oru!

7. Ekonomiškas pasirinkimas. Šios dangos montavimo ir priežiūros kaštai yra minimalūs, todėl ilgalaikėje perspektyvoje pasirinkę trapecinę skardą tikrai sutaupysite!

Ekspertų teigimu, trapecinė stogo danga yra vienas geriausių pasirinkimų žmonėms, kurie nori atnaujinti ar įsirengti stogą už sąlyginai nedidelę kainą ir gauti išties puikius ir ilgaamžius rezultatus.

Kviečiame atrasti „Budmat“ kokybę ir už gerą kainą įsigyti trapecinę skardą, kuri patenkins Jūsų komforto poreikius!