Stogo skardos: 5 pasirinkimo taktikos

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Pateiksiu Jums 5 pasirinkimo taktikas, kurių dėka Jūs sutaupysite savo laiką ir pinigus. Būsiu atviras, aš pats esu stogo skardos pardavėjas, todėl kai kurie mano pastebėjimai gali pasirodyti Jums subjektyvūs.

Taigi, pradedu vardinti penkias stogo skardos pasirinkimo taktikas:

1. Stogo skardas pirkite iš firmos, kuri yra išgyvenusi 2007-2008 metų krizę. Mano pačio stogo dangų verslas yra praėjęs šį sunkų laikotarpį, tikrai buvo sunku. Nekilnojamo turto krizė „atsijojo“ visas įmones, kurios nemokėjo valdyti savo finansus.

Po krizės atsirado daug stogo skardų firmų, bet jos nėra dar atlaikiusios sunkaus laikotarpio egzaminą. O Jūs juk plieninį stogą perkate mažiausiai dvidešimčiai metų. Juk nesinori pirkti tokio produkto kaip stogas iš įmonės, kurios gali nelikti po 5 metų.

2. Stogą tegu išmatuoja stogdengiai. Kartais stogdengiai tingi atlikti šį darbą, bet visada statybose yra geriau, kai matuojasi tie žmonės, kas montuos. Būna atveju, kad išsimatuoji stogą, sukomplektuoji skardos gaminius, o kai visas komplektas nuvyksta pas užsakovą, stogdengys pradeda aiškinti, kad jam tokių prekių nereikia, o reikia kitokių. Todėl visada būna geriausia, kai pas mane atvyksta stogo skardos užsakyti šeimininkas su stogdengiu. Tokiu atveju, iš karto galima viską sukomplektuoti optimaliai gerai.

 

3. Stogo skardos užsakomos iš tos pačios firmos ir tuo pačiu laikotarpiu kaip ir plieninė stogo danga. Nors gal ir bus pigiau vienoje firmoje pirkti skardinę stogo dangą, o kitoje- skardos priedus, bet taip Jūs galite gauti skirtingų atspalvių gaminius. Be to, reikia turėti omenyje, kad skirtingų gamintojų skarda skirtingai ir blunka, todėl reikia turėti omenyje, kad po 5 metų Jūsų skardinis stogas gali atrodyti kaip margutis.

4. Su stogo skardos firma Jums teks palaikyti ryšį maždaug mėnesį, todėl malonus ir profesionalus aptarnavimas yra labai svarbus. Statybos taip jau būną, kad kartais ko nors pritrūksta, arba iškyla kažkokių klausimų. Jūs turite būti tikras, kad paskambinę savo vadybininkui gausite iš karto profesionalius atsakymus, o ne po kažkiek laiko bus atrašytas elektroninis laiškas, nurašytas bukleto.

 

5. Klauskite kokio ilgio stogo priedų lankstymo staklės. Kuo jos ilgesnės, tuo gražiau gaminiai atrodys ant stogo, nes mažiau bus jungčių. Mano nuomone, 2m ilgio skardos lankstymo staklės jau atgyvena. Rekomenduoju rinktis 3m ilgio skardos gaminius.

Turbūt atkreipėte dėmesį, kad aš nieko neparašiau apie stogo skardos kokybę, įvairius padengimus, garantinius laikotarpius ir skardos dažų storius? Aš manau, kad sena patikima firma nerizikuos prekiauti nekokybiška stogo skarda, todėl šias taktikas, Jūs galėsite džiaugtis kokybiška stogo skarda.