PAVATEX MEDŽIO PLAUŠO PLOKŠTĖS – GERIAUSIAS JŪSŲ STOGO PAGALBININKAS

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Drėgstantis stogo apšiltinimas ar konstrukcijos, namų šilumos sumažėjimas, triukšmas, šaltis ar karštis – tai tik keletas iš daugelių galimų trikdžių. Todėl labai svarbu išsirinkti tinkamus ir kokybiškus produktus, kurie užtikrintų ir padėtų išvengti aukščiau nurodytų problemų.

Pristatome Pavatex medžio plaušo plokštes, sukurtas ir pagamintas pagal Šveicarijos inžinierių išmonę ir patirtį. Šios plokštės išsiskiria ne tik savo novatoriškumu ir aukšta kokybe, bet ir izoliacinėmis bei sandarinimo savybėmis. Izoliacinės produkto medžiagos gaminamos trijose gamyklose, kurios įsikūrusios Šveicarijoje ir Prancūzijoje.

 

Pavatex produkcija orientuota į energijos taupymą ir ekologiją, o gamybos standartai patys aukščiausi, kas itin svarbu galutiniam vartotojui. Štai difuzinė ISOLAIR medžio plaušo plokštė yra atspari klimato veiksniams ir vandeniui, be to, stogo konstrukcijai suteikia papildomą šiluminę varžą. O PAVATHERM – COMBI medžio plaušo plokštė pasižymi puikia tarpusavio jungtimi ir gali būti klojama tiesiai ant gegnių. Tokiu būdu padidėja namo energetinis efektyvumas, nes nebelieka šalčio tiltų.

Kodėl verta rinktis Pavatex medžio plokštes?

Neretai kitos, stogo pakloto, drėgmės barjero medžiagos pasižymi dideliu triukšmo ir šilumos pralaidumu, perkaitusiu stogu, plėvelių neilgaamžiškumu ant paviršiaus susidariusiu kondencatu bei nelengvu montavimo procesu. Čia pateiksime tik kelis, pačius svarbiausius faktus, kodėl Pavatex produkciją vertą rinktis nes:

1+2. Užtikrinta ir visokeriopa apsauga nuo šalčio žiemą ir karščio vasarą. Šios plokštės pasižymi unikaliomis izoliacinėmis savybėms – jose esantis natūralus poringumas ir medžio plaušas žiemą garantuos ženkliai sumažėjusias šildymo išlaidas ir jaukumą. Vasarą taip pat galėsite mėgautis puikiai subalansuota temperatūra, nes izoliacinės šių ploščių savybės užtikrins, kad temperatūra namuose niekada neviršytų 23 ° C.

3. Apsaugo nuo triukšmo. Neretai triukšmas gali būti ne tik įkyrus diskomforto veiksnys, bet ir gali sukelti rimtesnių sveikatos sutrikimų. O ka jau kalbėti apie pagrįsta galutinio vartotojo pretenzija statybininkui dėl nepakankamos triukšmo izoliacijos? Pavatex medžio plaušo plokštės siūlo kokybišką apsaugą nuo oru sklindančio ir kontaktinio triukšmo, nes taip vertinamos izoliacinės savybės lengvai sugeria bet kokius pašalinius trikdžius – nepriklausomai nuo to, ar šalia vyksta statybos darbai ar kiti tirukšmą kelintis veiksmai. Pavatex yra geriausias tokio pobužio sprendimas išlaikant aukštus akusitnius reikalavimus.

4. Priešvėjinė ir kondencato apsauga. Izoliacinis pakloto sluoksnis virš gegnių užkerta kelią šilto ir drėgno oro skverbimuisi į stogo apšiltinimo sluoksnį tarp gegnių, bei padeda išvengti konvekcinės drėgmės, kondecato problemų. Gera vėjo apsauga, tačiau garui pralaidi Pavatex plokštė nepakeičiamas produktas pasiekti aukštus energetinio efektyvumo ir sandarumo standartus tiek įrengiant naują stogą tiek renovuojant seną.

5. Apsaugo nuo pavojingos ugnies ar kenksmingų dūmų gaisro atveju. Plokštės riboja ugnies plitimo greitį, tai ypač svarbu, kai kiekviena minutė itin svarbi. Gaisro atveju, medžio plaušo plokštė smilksta ir anglėja, o taip pat neišskiria jokių kenksmingų medžiagų.

www.pavatex.lt