Monier keraminės čerpės

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Su šiomis keraminėmis čerpėmis galite išpildyti pačius įdomiausius stogo sprendimus, kurie leis jums kūrybiškiau pažvelgti į savo stogą. Monier keraminės čerpės sukurtos taip, kad stogą galėtų užsidengti kiekvienas norintis tai padaryti pats. Be abejo montavimo instrukciją teks perskaityti.

Keraminės Monier čerpės yra gaminamos įvairiose pasaulio šalyse. Gamyba paskirstyta taip, kad būtų patogu jas transportuoti į objektus. Dėl degto molio savybių Monier keraminės čerpės neišblunka ir netgi su laiku tampa vis gražesnės.

 

Taip pat Monier įmonė gamina čerpes ir iš betono. Bet iš betono neįmanoma padaryti tokių gražių ir sudėtingų formų čerpių kaip iš molio.

 

Prie Monier keraminių čerpių taip pat galima įsigyti visus keraminius čerpių priedus su kuriais kiekvienas stogas bus tobulai išbaigtas ir patrauklus architektūriškai. Monier gamina ne tik betonines ir keramines čerpes su priedais, bet ir plėveles, sniego užtvaras, kopetėles ir kitus stogo priedus.

 

Pasirinkus stogui Monier keramines čerpes turite atkreipti dėmesį, kad stogo konstruktyvas būtų tvirtesnis tam, kad galėtų atlaikyti didesnes apkrovas. Ar Jūsų stogas yra tinkamas molinėms betoninėms čerpėms, gali atsakyti namo architektas arba Monier specialistai. Jei stogo konstruktyvas tinka čerpėms, nepamirškite užsisakyti kopetėles, sniego užtvaras ir kitus elementus skirtus stogo priežiūrai. Žmogaus gyvybė yra neįkainuojama, todėl netaupykite stogo saugumo elementams.

 

Stogų įmonė UAB „Šaltlita“ Monier keraminių čerpių tiekėją pasirinko, dėl išskirtinių šio gamintojo produktų savybių ir ilgaamžių garantijų. Užtikriname, Monier stogai vieni geriausi rinkoje.