Banguota stogo danga – moderni alternatyva kenksmingiems šiferio lakštams

Deja, šiferis ne visada buvo siejamas su minėtomis savybėmis – sovietmečiu naudoti šiferio lakštai savo sudėtyje turėjo asbesto, todėl buvo pavojingi žmogui ir aplinkai. Tuo tarpu šiuolaikiniai banguoti šiferio lakštai pagaminti pagal modernias technologijas ir labai skiriasi nuo savo pirmtakų. UAB „Avižienai“ stogo ir fasado ekspertų atsako: ką dar verta apie juos žinoti?

• Nepavojingi sveikatai. Banguoti lakštai – tai šiuolaikiška, sveikatai ir aplinkai saugi šiferinė danga, kurios sudėtyje nėra asbesto. Vietoje kenksmingų, sintetinių medžiagų, šių lakštų sudėtyje rasite cementą, kalkakmenį, celiuliozę, vandenį. Asbestą pakeičia polivinalkoholio pluoštas. Kaip ir asbestas, jis sustiprina stogo dangą, tačiau neturi toksiškų savybių.
• Patvarus pasirinkimas. Kitaip nei seno tipo šiferis, banguoti lakštai yra atsparūs aplinkos poveikiui: jie nedegūs, nebijo lietaus, vėjo, drėgmės, gerai atsilaiko prieš įvairius mechaninius pažeidimus.
• Tinka įvairiems statiniams. Šis ekologiškas, gamtą tausojantis gaminys, pasižymi ilgu tarnavimo laikotarpiu ir yra labai plačiai pritaikomas: tinka tiek gyvenamajam būstui, tiek ūkinės, komercinės ir kitos paskirties statiniams. Dar vienas privalumas – banguoti lakštai tinka ne tik stogui, bet ir fasadui: jais gali būti dengiamos pastatų sienos.
• Platus pasirinkimas. UAB „Avižieniai“ savo asortimente turi įvairių tipų ir spalvų banguotą „Eternit“ stogo dangą. Galite rinktis elegantiškus, gražų reljefą kuriančius „Eternit Gotika“ arba modernius, bet solidžius „Eternit Banga“ lakštus. Taip pat klientams siūlomi renovuotiems stogams pritaikyti „Eternit Klasika“ ir ekonomiški „Eternit Agro“ lakštai.
• Puiki investicija. Estetiškas, moderniai įrengtas stogas gerokai pagerina būsto išvaizdą ir gyvenimo kokybę: įsigijus tinkamą stogo dangą namuose taps jaukiau ir šilčiau. Naujai sumontuotas stogas gerokai kilstelės Jūsų statinio vertę, todėl tuo verta pasirūpinti kiekvienam namo savininkui.

 

Stogo danga, gaminama Lietuvoje

UAB „Avižieniai“ komanda kviečia rinktis lietuvišką kokybę. Tikime, kad Lietuvoje pagamintos stogo dangos ir kiti gaminiai savo kokybe niekuo nenusileidžia konkurentams Vakarų Europos šalyse. Didžiuojamės, kad mūsų siūlomi banguoti lakštai stogui gaminami vienintelėje tokios stogo dangos gamykloje Baltijos šalyse Naujojoje Akmenėje.

Čia naudojamos pažangios technologijos, pasitelkiamos kruopščiai atrinktos, aukščiausios kokybės, natūralios medžiagos (cementas, kalkakmenis, celiuliozė ir kt.). Visas gamybos procesas yra atidžiai prižiūrimas profesionalų, todėl suteikiami nepriekaištingi, patvarūs ir estetiški rezultatai.

 

Akivaizdu: modernus, saugus naudoti, beasbesčio šiferio stogas turi ne tik patrauklią išvaizdą, bet ir puikias technines savybes. Tokia danga gali tarnauti daugybę metų, yra atsparesnė dėvėjimuisi, mechaniniams pažeidimams, temperatūrų pokyčiams. Tai puikus pasirinkimas gyvenant Lietuvoje!

Jei svarstote apie banguotą, beasbesčio šiferio stogo dangą, bet nesate tikri, ar jis tiktų jūsų būstui, kviečiame susisiekti numeriu 868601104. Pakonsultuosime, įvertinsime Jūsų situaciją ir pasiūlysime stogo bei fasado įrengimo medžiagas už itin gerą kainą!