Statybinių šiukšlių išvežimas yra kasdienė statybininkų rutina

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Mes puikiai žinome, kad kiekvienas statybininkas ir kitos profesijos darbininkas atlikdamas savo darbą turi pašalinti statybines atliekas. Vis dėl to ar visi statybininkai tai daro, gal ir ne visi, bet didžioji dalis statybininkų visada bando ir atlieka savo darbą kokybiškai, bei pašalina statybines šiukšles.

 

Yra įvairiausių sričių statybininkų pradedant nuo langų montuotoju, durų montuotoju, namų renovacijos ir kitų specialistų kurie pagal visiška logika turi pašalinti nereikalingas kasdienes statybines medžiagas. Tokios statybinės medžiagos yra išvežamos su specialia technika į specialias atliekų išvežimo aikšteles. Tuose aikštelėse yra perdirbamos betoninės atliekos, o tarkime metalo gaminiai yra priduodami į metalo supirkimo aikšteles. Kiekvienos atliekos keliauja pagal tam tikrą paskirtį į tam tikras vietas ir negali būti jokios kitos išimties, nes viskas turi būti perdirba, kad vyktu žiedinė ekonomika, dėl to, kad neterštume gamtos.

Švaristos paslaugos

Kiekviena diena darbininkai pradeda savo darbą ir jie žino, kad darbo pabaigoje teks priduoti visas atliekas į tam tikras aikšteles, kurios bus rūšiuojamos. Tai yra kiekvieno darbininko ir statybininko kasdienė veikla. Atliekamas darbas, baigiamas darbas ir po darbo susitvarkoma vieta.

Kaip vyksta statybinių šiukšlių išvežimas ? Mes visi puikiai žinome, jog stambios statybininkų įmonės turi savo statybininku kurie atlieka visu darbus, o dar papildomai samdo tos darbininkus kurie turi pasirūpinti statybiniu šiukšlių išvežimu. Tokie darbininkai yra atsakingi už atliekų utilizavimą. Žinokite jog per diena jie gali išvežti ne viena toną tokių statybinių atliekų į specialias aikšteles.

Ar jums kainuoja už tai, kad jūsų meistrai arba statybininkai turi išvežti šiukšles ? Neretas žmogus susimąsto kiek jam gali kainuoti tokia paslauga ir ar tokia paslauga yra nemokama. Jeigu pas jumis dirba statybininkai, jie jums turi pranešti ar senos atliekos bus išvežtos jų pačių transporto priemonę ar vis dėl to tas malonumas teks jums patiems.

 

Pagal reglamentą ir įstatymą, bet koks statybos darbininkas neturi, bet privalo sutvarkyti darbo vieta ir pašalinti visas senas medžiagas jas pristatant į specialius atliekų surinkimo punktus. Jūsų pareiga, kaip kliento yra priminti apie tai, jei statybos bendrovė ar rangovai nenori to daryti, tada drąsiai galite kreipti į tam tikras institucijas, kurios išspręs jūsų turimą problema. Mes rekomenduojame, jog jūs turite žinoti savo teises, o statybininkai turi žinoti savo pareigas.