Oro tarpo šiltinimas

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Oro tarpo šiltinimo metu į oro tarpą specialia aparatūra yra įpurškiamos polistireno granulės su klijais, kurios izoliuoja šilumą, patikimai užpildo sienose esančiu tarpus ir užtikrina, kad Jūsų namuose būtų tikrai šilta. Izoliacijai naudojama medžiaga – polistireno granulės su klijais užtikrina vientisą, be siūlių oro tarpo užpildymą. Naudojama šiltinimo medžiaga yra vientisa, neturi jokių sudūrimų ir tokiu būdu yra užkertamas kelias šalčio tiltų susidarymui.

Naudojama šiltinimo technologija užtikrina, kad Jūsų namo konstrukcija nebūtų pažeista. Ši technologija leidžia apšildyti namus, nepriklausomai nuo to kokia yra darbų apimtis, sienos storis ar oro tarpo dydis. Oro tarpo šiltinimo darbai nepriklausomai nuo namo dydžio yra atliekami pakankamai greitai.

 

Tai gali užtrukti 2-3 darbo dienas. Per šį laikotarpį yra užtikrinamas vientisas tuščių ertmių užpildymas. Įmonės „Kalga“ daugelio metų patirtis garantuoja, kad visi tušti oro tarpai Jūsų name būtų patikimai užpildyti. Apšiltinimo darbų metu taip pat bus išsaugota graži fasado išvaizda ir švara. Kokybišką darbų atlikimas kontroliuojamas pasinaudojant termovizijos tyrimais.

 

Ši procedūra padeda sužinoti pro kurias vietas namas praranda daugiausia šilumos. Oro tarpo šiltinimas yra atliekamas tik naudojant ekologiškai saugias ir patikimas medžiagas, kurios nepažeis jūsų namo konstrukcijos, bei atitiks visus numatytus reikalavimus.

Oro tarpo šiltinimas yra patikimas ir labai efektyvus metodas, kuris turi labai daug privalumų. Šiltinimo medžiaga polistereno granulės su klijais, oro tarpe virsta vientisa medžiaga, be jokių siūlių, kuri savo šilumine varža atitinka vientisą polistireno plokštę. Taip pat polistireno granulės su klijais oro tarpe nenusėda.

 

Polistireno granulės su klijais gali būti įpurškiamos bet kokiame nelygiame paviršiuje ir net į sunkiai pasiekiamas vietas, o tai ženkliai padidina šiltinimo efektyvumą. Atkreipkite dėmesį, kad apšiltinti namą Jūs galite visais metų laikais. Oro tarpas yra užpildomas tik patikimomis ir sertifikuotomomis medžiagomis. Užpildomi oro tarpai namo konstrukcijai suteiks papildomo tvirtumo. Svarbu pažymėti, kad atliekant darbus nebus pažeista jūsų sienos geometrija.

Apšiltinus oro tarpą šaltis bus likviduojamas iš Jūsų namų. Oro tarpo apšiltinimas daro labai gera įtaką šilumos išsaugojimui žiemos metu. Jūsų namuose bus šilta žiemą ir nebus karštą vasarą.

 

Šiltinimas taip pat gali prisidėti prie palankaus mikroklimato jūsų namuose. Jei jūs norite sužinoti, kiek Jums gali kainuoti tokia procedūra, tai priklauso nuo to kokio dydžio pastas bus apšildomas. Specialistai atvyks į Jūsų nurodyta objektą ir jį apžiūrės, išmatuos koks yra oro tarpų dydis.

 

Taip pat bus išmatuojamas sienos plotis. Po visu reikalingų darbų, išmatavimo specialistai Jums galės nurodyti preliminarią oro tarpo šiltinimo darbų kainą.