Oro tarpo šiltinimas naudojant „GluePoras“ technologiją

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Tačiau vėliau buvo pastebėta, kad tokiuose namuose jaučiama vėsuma ir pasišalina didelė dalis namuose sukauptos šilumos. Tiems kurie gyvena tokiuose senuose namuose su oro tarpu, opi problema yra kaip pasirinkti tinkamą ir patikimą medžiagą šiam oro tarpo šiltinimui.

Renkantis medžiagą oro tarpo šiltinimui reikėtų atsižvelgti į keletą faktorių. Medžiaga skirta oro tarpo šiltinimui turėtų sustabdyti oro cirkuliaciją jame ir 100% užpildyti oro tarpą. Taip pat nedidinti sienos tūrio, leisti sienoms „kvėpuoti“, nepraleisti drėgmės, turėti geras šilumines savybes ir būti ilgaamžė.

Rinkoje šiuo metu pasirodė nauja oro tarpo šiltinimo technologija „GluePoras“, kuri oro tarpą šiltina polistireno granulėmis su klijais. Ši technologija kol kas stipriai lenkia savo konkurentes, nes atitinka visus išvardytus privalumus ir pasižymi dar ne vienu, kuris tikrai patiks ieškantiems geriausio oro tarpo šiltinimo varianto.

Technologija „GluePoras“ oro tarpo šiltinimui naudoja polistireno granules su klijais. Polistireno granulės gaminamos iš plėtriojo polistireno (EPS) yra birios ir smulkios dalelės, kurios yra įpučiamos į oro tarpą. Iš praktikos yra pastebėta, kad paprastos polistireno granulės yra linkę nusėsti „GluePoras“ technologija šią problemą išsprendė ir naudoja polistireno granules su klijais. Polistireno granulės su klijais šiuo metu rinkoje tikrai gali konkuruoti su tokiomis šiltinimo medžiagomis kaip ekovata, termo putos ar kitomis. Polistireno granulės yra aukso vidurys tarp kainos ir šiluminės izoliacijos.

Naudojant „GluePoras“ technologiją galima apšiltinti ne vien tik senus, tačiau ir naujus pastatus, kuriuose galimai dėl statybininkų atlikto broko buvo paliktas oro tarpas ir su kuriuo gali susidurti naujakuriai. Naudojant šią technologiją oro tarpe susidaro vientisa plokštė, kuri prilygsta polistireno plokštei. „GluePoras“ technologijai naudojamos polistireno granulės su klijais neįgeria drėgmės, yra atsparios šalčiui, pelėsiui, grybeliams, puvimui taip pat jose neapsigyvens įvairios kilmės vabzdžiai, augalai ir kiti parazitai. Granulės yra ekologiška, ilgaamžė ir sertifikuota medžiaga skirta oro tarpo šiltinimui.

Šiltinimas naudojant „GluePoras“ technologiją yra atliekamas specialistų. Nepakanka granules supilti ir presuoti rankiniu būdu. Atlikti oro trapo šiltinimo darbus pasitelkiamas galingas kompresorius, kuris įpurškia polistireno granules į oro tarpą tarp mūro ir išorinių ar vidinių sienų.

Nusprendus oro tarpą šiltinti pastate kuriam jau yra atlikta apdaila, pagrindinis reikalavimas yra, kad darbai būtų atlikti taip, kad namo apdaila būtų nesugadinta ir niekas nepastebėtų atliktų darbų. Šiltinant oro tarpą naudojant technologiją „GluePoras“ tai yra įmanoma. Galite rinktis iš dviejų šiltinimo variantų, apšiltinti oro tarpą iš vidaus arba iš išorės. Abiem atvejais sienos ertmėje yra gręžiamos skylės. Skyles stengiamasi gręžti nepastebimose vietose, įvairiuose sujungimuose ir ne akių lygyje. Atlikus apšiltinimo darbus skylės užmontuojamos taip, kad atlikti darbai nebūtų pastebėti.

Namuose kuriuose oro trapas buvo apšiltintas naudojant „GluePoras“ technologiją šeimininkai pastebi, kad pradėjus šildyti namus šiluma daug greičiau pasklinda kambariuose ir nakties metu ilgiau juose išsilaiko. O išlaidos skirtos padengti šildymo kainą ženkliai sumažėja.