Kaip vyksta oro tarpo šiltinimas

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Tiesiog iš visų galimų pasirinkimų reikia pasirinkti tokį variantą, kuris jums bus pats tinkamiausias. Vienas iš efektyviausių būdų, kuris padeda sutaupyti daugiau šilumos jūsų namuose tai yra oro tarpo, kuris juosia jūsų namą šiltinimas. Kaip vyksta oro tarpo šiltinimas yra aktualus klausimas tiems, kurie nori pasirinkti šį šilumos sutaupymo būdą.

Oro tarpo šiltinimo darbaituri prasidėti nuo to, kad jūs turite pasirinkti tinkamas šilumą izoliuojančias medžiagas, kurios sugebės patikimai užpildyti net ir sunkiai pasiekiamus tarpus. Šiais laikais yra labai daug šiltinimo medžiagų, kurios sugebėjo pakeisti mums įprastas tradicines medžiagas.

 

Tačiau naujos statybinės medžiagos tai nėra tik alternatyva, tai yra kur kas geresnis pasirinkimas. Kodėl gi verta apšildyti namuose esančius oro tarpus? Viskas yra pakankamai paprasta, juk per oro tarpus jūsų namas praranda apie 30 procentų šilumos. O tai yra ženklus skaičius į kurį reikėtų atkreipti dėmesį.

 

Oro tarpo apšiltinimo darbai yra tiesiog būtini jei jūs norite gyventi šiltuose namuose, kurie atitiks naujausius technologinius reikalavimus. Šiuo metu egzistuoja ne viena technologija, kuri gali užpildyti oro tarpus. Tačiau patikimiausia yra tokia, kai medžiaga patenka į tarpus aukšto spaudimo dėka ir oro tarpe susiformuoja vientisa plokštė.

Oro tarpo šiltinimo technologija reikalauja, kad sienose būtų tarpas. Jei oro tarpo šiltinimas bus atliekamas naudojant patikimas medžiagas atitinkamai bus užtikrinamas ilgaamžiškumas ir konstrukcijos ekologiškumas.

 

Kai artinasi žiema, o jūsų namas dar nėra tinkamai apšildytas tai reiškia, kad atėjo pats laikas susimąstyti dėl šios problemos. Norint tai pasiekti jums reikia žinoti kaip vyksta oro tarpo šiltinimas. Vienas iš greičiausių ir efektyviausių būdų, atlikti oro tarpo šiltinimą tai putų naudojimas. Purškimo metodo pagalba yra užpildomi horizontalūs, vertikalūs ir palinkę paviršiai.

 

Dažniausiai darant šį darbą yra naudojamas specialus prietaisas, kuris aukšto spaudimo pagalba padeda užpildyti visus įtrūkimus ir tarpus esančius oro tarpe. Putos tai yra plastiška masė, kuri sąveikauja su oru ir tokiu būdu sudaro vientisą paviršių. Visas gaunamas paviršius yra tolygus ir sandarus.

 

Putų struktūra pasižymi žemu šilumos pralaidumu, bei labai didelėmis tvirtumo atsargomis. Naudojamos šiuolaikiškos medžiagos puikiai užpildo tarpus, sudaro vientisą paviršių. Nežiūrint į tai, kad ši technologija nėra labai pigi, tačiau ji tikrai padės sumažinti jūsų šildymo sąskaitą ir tai jums labai greitai atsipirks. Juk to jūs ir norite.

Kaip vyksta oro tarpų šiltinimas? Šis klausimas rūpi visiems namų savininkams, kurie sugalvojo, kad šiuos darbus būtina atlikti jų namuose. Oro tarpai bus užpildyti patiriant minimalias remonto darbų sąnaudas. Technologija, kuri yra naudojama gyvenamuose namuose nenuvils jų gyventojų, kadangi užtikrins reikiamą šilumos lygį ir šiluminę varžą.

 

Tokių tarpų užpildymas išspręs ne tik šilumos izoliacijos problemą, tačiau taip pat užtikrins patikimesnę garso izoliaciją, kuri yra ypatingai aktuali gyvenamajame sektoriuje. Oro tarpų užpildymas sienoje tai yra šiuolaikiškas būdas apšildyti tarpus jūsų namo sienose, kurie yra gyvenamose namuose, biurų pastatuose, gamyklinėse ir pramoninėse patalpose.

 

Kitose šalyse, kurios pasižymi šaltu klimatu jau pakankamai senai yra populiari namų statyba, kuriose yra užpildomi visi oro tarpai, paliekama tik tinkami ventiliacija. Kai šiltinimui yra naudojamos putos, kurios užtikrina kokybišką, patikimą, sandarų jūsų namų apšiltinimą. Gyvenkite šiltai, pamirškite visus šalčio sukeliamus rūpesčius.