Spalvotas paviršius ir tamsus GEALAN-acrylcolor® profilių pagrindas

Šiuo metu madingas tamsių spalvų GEALAN-acrylcolor® paviršius ant tamsaus profilio pagrindo sukuria harmoningai vientisą ir prabangų derančių spalvų vaizdą. Šį tikrai išskirtinį visų GEALAN profilių sistemų spalvų derinį pradėsime tiekti jau 2023 m. rugsėjo mėnesį.

Taigi, jau šių metų rudens pradžioje išskirtinių GEALAN-acrylcolor® profilių asortomentas pasipildys spalvotais profiliais su tamsiu pagrindu. Bus galima rinktis iš trijų tamsių GEALAN-acrylcolor® spalvų išorėje ir šešių tarpusavyje derančių tamsių dekoratyvinių plėvelių lango vidinėje pusėje. Su tamsiu pagrindu siūlysime ir profilius visais požiūriais aukštu estetikos lygiu pasižyminčioms stumdomoms sistemoms, kurios atrodys dar subtiliau.

Profilio perkaitimo saulėje prevencijai optimizuota žaliava

Puikus vaizdas, tamsių spalvų harmonija yra tikrai matoma ir apčiuopiama. Atidarant ar atverčiant langus, susiliejančių spalvų derinys traukia akį. Ir ne tik tai. Kaip ir pridera prabangiam gaminiui, jo savybės taip pat turi būti nepriekaištingos. GEALAN specialistai kruopščiai dirbo tam, kad sukurti išskirtinę žaliavos formulę tamsaus profilio įkaitimo saulėje prevencijai. Rezultatas akivaizdus – gamybai naudojama tokia žaliava, kad iš jos pagaminti tamsūs profiliai neįkaista saulėje ir taip apsisaugoma nuo galimos PVC lango rėmo deformacijos.

Didelis pasirinkimas

Su tamsiu profilio pagrindu siūlysime šias GEALAN-acrylcolor® spalvas: RAL 7016, RAL 9005 ir DB 703. Vidinė lango profilio pusė galės būti laminuota kuria nors iš šešių derančių prie šių spalvų dekoratyvinių plėvelių: nuo antracito pilkos iki juodos ir DB 703. Galimų derinių gausa leis individualiai kurti šiuo metu madingų tamsių spalvų harmoningą žaismą.

Tokie tamsių spalvų profilio pagrindo ir jo paviršiaus deriniai bus S 8000, S 9000, S 9000 HST, GEALAN-KUBUS® sistemose, o vėliau ir naujoje aukščiausios kokybės sistemoje GEALAN-KONTUR®. Kadangi GEALAN vadovaujasi principu – tausoti išteklius ir dirbti ekologiškai švariai, todėl net ir tamsiuose profiliuose naudojamos perdirbtos žaliavos profilio šerdžiai gaminti. Be to bus galima įsigyti ir mažus šių naujųjų profilių kiekius, o visa tai galėsite padaryti jau šių metų rugsėjo mėnesį.

Apie GEALAN-acrylcolor®

Jau daugiau kaip 40 metų sėkmingai naudojama ir laiko patikrinta spalvoto profilių paviršiaus išgavimo technologija GEALAN-acrylcolor® yra nuolat tobulinama. Tikrai galime užtikrinti, kad langai iš spalvotų GEALAN-acrylcolor® profilių atitinka aukščiausius techninius ir funkcinius spalvotiems langams keliamus reikalavimus. Išskirtinis, aukščiausios kokybės spalvotas GEALAN profilių paviršius yra ypač patvarus, atsparus neigiamam atmosferos poveikiui, nesibraižo, neblunka saulėje, mažiau tepasi ir lengvai prižiūrimas.

GEALAN-acrylcolor® – faktai ir skaičiai:

  • Kasmet pagaminama daugiau kaip 5 milijonai profilių metrų su spalvotu GEALAN-acrylcolor® paviršiumi.
  • GEALAN-acrylcolor® sudaro 35 % visų Vokietijoje gaminamų GEALAN profilių.
  • Gausioje GEALAN-acrylcolor® spalvų paletėje yra 63 spalvos, 6 metalo atspalviai ir 9 standartinės labiausiai populiarios spalvos.
  • Nauji trigubos ekstruzijos įrankiai leidžia perdirbti daugiau kaip 55 % GEALAN-acrylcolor® profilių.
  • GEALAN turi aukštą technologinę kompetenciją ir patirtį nuosavų koekstruzijos įrankių gamyboje.
  • GEALAN-acrylcolor® nuolat tobulinama, atliekami žaliavų tyrimai ir kokybės bandymai, plečiama spalvų ir komponentų įvairovė.

Daugiau informacijos apie aukščiausios kokybės spalvotą profilių paviršių paviršių GEALAN-acrylcolor® rasite čia>>