Šilti langai padės sutaupyti

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Stengiamės rinktis natūralaus pluošto – medvilnės, lino ar vilnos – drabužius, nes jie malonesni kūnui nei sintetiniai; teikiame pirmenybę stiklo, porceliano ar keraminius indams, nors plastikiniai už juos pigesni.

Modernių sintetinių statybos medžiagų įvairovė taip pat vilioja patraukliai apibūdinamomis savybėmis ir kaina, tačiau unikalių tikros medienos pranašumų plastikui pranokti nepavyksta.

Istoriškai Lietuvoje buvo populiarūs mediniai langai. Bet šie, gaminti iš drėgnos medienos, negalėjo užtikrinti tinkamos garso ir šilumos izoliacijos. Šiandien į pagalbą skuba modernios technologijos.

Įvairių standartų medinius langus klientams siūlanti bendrovė "P. Varkojis ir Ko" jau aštuoniolika metų gamina duris, namelius bei baldus Lietuvos ir užsienio rinkai. Bendrovės specialistai žino, kad tinkamai parinktas medienos gaminys gali daryti stebuklus: užtikrinti namų jaukumą, grožį bei ekologiškumą ir net padėti sutaupyti.

Klijuoto tašo pranašumai

Prieš trejus metus bendrovė "P. Varkojis ir Ko" pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti 92 mm storio langą, kurio stiklo paketo storis – 48 mm.

Įmonė iki šiol siūlo ir populiarius kito standarto – 68 mm – langus. Tačiau, anot bendrovės komercijos direktorės Jūratės Varkojienės, investicija į naują įrangą, reikalingą 92 mm langų gamybai, tapo žingsniu į priekį. Naujo europietiško standarto langus mielai renkasi klientai.

92 mm langas padeda namuose palaikyti malonų mikroklimatą: vasarą "neįsileidžia" iš lauko plūstančio karščio, o žiemą – neišleidžia šilumos iš namų. Be to, puikiai izoliuoja garsą.

Brangstant kurui, patalpų šildymas tampa tikru galvos skausmu. Vadinamasis šiltas langas tampa puikia paspirtimi buityje – be kitų savo pranašumų, jis padeda ir sutaupyti.

Vertingų savybių sąlyga – langui gaminti naudojamas klijuotas tašas, kurį sudaro keturi medienos sluoksniai. Šitoks tašas neskilinėja, nesideformuoja, atlaiko didelius krūvius.

Nuo dažų iki furnitūros

Iki tapdami namų ar buto būtinąja dalimi ir akcentu, langai yra tinkamai paruošiami. Jie padengiami vandens pagrindo "Becker Acroma" dažais, sukuriančiais elastingą neskylančią plėvelę, kuri apsaugo langą nuo ilgalaikio atmosferos poveikio, užkerta kelią drėgmei kauptis ir pelėsiui veistis, tačiau drauge leidžia medienai "kvėpuoti".
Be puikių apsauginių savybių, dažų yra įvairiausių atspalvių, kuriuos galėsite derinti prie namų interjero ir eksterjero – lango puses galima nudažyti skirtingomis spalvomis.

Dėl šių priežasčių 92 mm langas puikiai tinka populiarėjančiuose "pasyviuose namuose", kurie užtikrina itin taupų visų energijos išteklių naudojimą ir šilumos izoliaciją.

Paskutinis akcentas – moderni ir funkcionali furnitūra: "P. Varkojis ir Ko" langai kaustomi vokiškais "Roto Frank AG" apkaustais.

Sertifikuoti gaminiai

Užsienio partnerių pripažinimą bendrovei "P. Varkojis ir Ko" pelnė jos gaminami skandinaviško standarto langai. Gaminius, kurie turi visus reikalingus sertifikatus, mielai renkamasi ne vien namams, bet ir viešbučiams, mokykloms įrengti.

Būdingiausias skandinaviško tipo langų bruožas – jie atsidaro į išorę , tad dėl konstrukcijos ypatumų ypač tinka atšiauriomis oro sąlygomis. Tokie langai, vadinami "tyliausiais" ir šilčiausiais, yra stilingas rąstinio gyvenamojo namo, sodybos, vasarnamio arba pirtelės akcentas.

Lietuvoje pagaminti įvairių konfigūracijų skandinaviški langai tiekiami į Daniją, Švediją, Norvegiją .

Bendrovė taip pat gamina įvairius baldus: "P. Varkojo ir Ko" lovos ir komodos ypač populiarios Vokietijoje.

Sodo nameliai keliaują į Olandiją, Angliją, Vokietiją bei Daniją, o iš įvairių medienos rūšių pagamintos lauko ir įsprūdinės durys – mėgstamos Lietuvoje.