Spalvotas GEALAN-acrylcolor® plastikinių langų paviršius – išskirtinio patvarumo ir estetinio patrauklumo derinys

Spalvotas GEALAN-acrylcolor® plastikinių langų paviršius

Gero produkto idėja – tarsi aukso luitas aukso ieškotojams. Šiandien toks aukso lobis įmonei yra dar 1980 m. sukurta GEALAN-acrylcolor® technologija. Tikrai gerą produkto idėją turinti įmonė gali jaustis sėkmingu aukso ieškotoju, kuris suranda aukso grynuolį smėlyje ar aukso gyslą uoloje! Būtent GEALAN-acrylcolor® technologiją ji ir laiko tokia aukso gysla, kurią pradėjo eksploatuoti dar 1980 m. ir užaugino iki didžiulio aukso luito, kuriuo ji yra šiandien!

Unikalios ir neblunkančios plastikinių langų ir durų spalvos

Tobulas spalvų, formų ir medžiagų derinys kuria estetinį pastato vaizdą. Spalvoti langai yra ryškus fasado akcentas, suteikiantis pastatui išskirtinį vaizdą. Todėl GEALAN siūlo ne tik baltus, bet ir spalvotus rėmus langams ir durims, kurie gaminami pagal inovatyvią ir jau daugiau nei 42 metus taikomą GEALAN-acrylcolor® technologiją.

Langų profilis

Spalvotam profilių paviršiui išgauti naudojamas skaidrus ir bespalvis akrilas. Jis yra tarsi balta drobė, ant kuriosGEALAN ir kuria unikalias spalvas, pridėdama įvairius spalvotus pigmentus, tarp kurių yra madingi antracito, pilki tonai ir metalo atspalviai.

Šiandien GEALAN-acrylcolor® paletę sudaro daugiau kaip šešiasdešimt spalvų. Nauja spalva kuriama nuo vienerių iki ketverių metų. Visos  GEALAN-acrylcolor® spalvos, naudojant įvairius pigmentus, yra sukurtos GEALAN įmonėje ir atitinka aukščiausius kokybės standartus.

Šiuo metu populiariausios yra prie aliuminio ir betono labiausiai derančios pilkos ir jos atspalvių langų profilių spalvos, kurių yra ypač didelis pasirinkimas. Reikia pažymėti, kad GEALAN yra vienintelė plastikinių langų rėmų profilių gamintoja, siūlanti vis populiarėjančių metalinių atspalvių akrilu dengtus spalvotus profilius. Metalo paviršių primenantys atspalviai išgaunami į akrilą pridedant metalo pigmentų. Populiarumą jau spėjo įgyti DB 703, spalvų kūrėjų dar vadinama geležies žėručio spalva.

GEALAN-acrylcolor® spalvų paletėje jau atsirado ir nauja spalva, kuri kaip niekas kitas suteikia langams žavesio ir nugalėtojo medalio spindesio. Be geležies žėručio, bronzos ir sidabro, pagaliau siūlomas ir auksas!

Kiekviena atskira spalva kuriama taip, kad neišbluktų daugybę metų. Prieš paleidžiant į gamybą, GEALAN atlieka bandymus, tiksliai imituodama lauko sąlygų poveikį laboratorijoje ir natūralioje aplinkoje. Pigmentai parenkami tokie, kad spalva būtų patvariausia ir atspariausia atmosferos poveikiui, taip pat ir nebluktų.

Parenkant spalvos pigmentus reikalaujama, kad spalva sugertų kuo mažiau UV spindulių ir neįkaistų. Net tamsiausi atspalviai optimizuoti taip, kad kaistų kuo mažiau. Mažesnis įkaitimas reiškia didesnį langų stabilumą. Išskirtinis akrilo atsparumas atmosferos poveikiui ir patvarumas užtikrina ilgalaikį spalvos stabilumą.


GEALAN-acrylcolor® technologijos pranašumas

GEALAN-acrylcolor® technologija labai skiriasi nuo kitų plastikinių langų paviršiaus padengimo spalva būdų. PVC ir polimetilmetakrilatas (PMMA), geriau žinomas kaip akrilas (organinis stiklas), yra idealiai derantys tarpusavyje komponentai, puikiai susiliejantys junginyje.

Tai akivaizdus pranašumas, palyginti su keliais sluoksniais dažų arba klijų, kaip yra dažytų ar laminuotų profilių atveju. Akrilas – viena kiečiausių ekstruzijai naudojamų medžiagų. Jis yra taip pat daug kietesnis ir už PVC, todėl atsparus įbrėžimams ir itin atsparus tokioms oro sąlygoms, kaip intensyvūs saulės spinduliai, vėjas, lietus, šaltis ir temperatūros svyravimai.

Balti PVC profiliai padengiami spalvoto akrilo sluoksniu koekstruzijos būdu. PVC profilio pagrindas suvirinamas su spalvoto akrilo sluoksniu į vienalytę masę. Paviršius šlifuojamas ir įgauna matinį blizgesį. Spalvota danga nesisluoksniuoja ir nesilupa.

Taip pat kaip ir auksu padengtuose papuošaluose, sukuriamas elegantiško paviršiaus ir ryškios spalvos derinys, įgyjantis nepakartojamų savybių.

Spalvoto akrilo sluoksnis ant profilio yra maždaug 0,5 mm storesnis už bet kokį dažų ar lako sluoksnį. Jei paviršiuje atsirastų įbrėžimų, dėl pakankamo akrilo dangos storio juos galima tiesiog nupoliruoti. Tai didelis privalumas langų gamybos ir montavimo metu, taip pat ir dešimtmečiais trunkančiu eksploatacijos laikotarpiu.

GEALAN-acrylcolor® paviršius yra vientisas ir lygus. Kaip ir viskas, kas glotnu, jis atrodo elegantiškai ir gražiai. Tačiau svarbiausia, kad lygumas suteikia ir fizinį privalumą: dulkės, žiedadulkės ir purvo dalelės nuo jo tiesiog nuslysta. Tokį paviršių lengva prižiūrėti, jo nereikia perdažyti. Džiaugtis ryškiomis ir sodriomis spalvomis, išgautomis GEALAN-acrylcolor® technologijos pagalba, galima dešimtmečiais, nes spalvos beveik visiškai neblunka.

Iš išorės padengti spalva GEALAN-acrylcolor® langai gali būti spalvoti ir iš vidaus, laminuojant rėmą dekoratyvine spalvota plėvele. Natūralaus medžio raštą ir dažytą medieną imituojančios „RealWood“ laminavimo plėvelės žavi savo paviršiaus panašumu į tikrą medį, suteikia langui ypatingą išvaizdą ir nepakartojamą pojūtį liečiant. Naujausias dizaino tendencijas atitinka matinės ir metalo vaizdą imituojančios plėvelės. Derinant GEALAN-acrylcolor® technologiją su laminavimu, sukuriama harmoninga pastato vidaus ir išorės dizaino sąveika.

Dar 1980 m. įdiegtos GEALAN novatoriškos spalvotų profilių gamybos technologijos rezultatas – pagaminta milijonai metrų išskirtinės kokybės spalvotų profilių, o tai rodo didžiulį tiek projektuotojų ir architektų, tiek langų gamintojų ir galutinių vartotojų pripažinimą.

 

www.gealan.lt