Plastikiniai langai: rinkitės 3-jų stiklų paketo langus

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Viena pagrindinių priežasčių, kodėl verta rinktis plastikinius langus – žema kaina. Ji pasireiškia ne tik skaičiuje pinigų sumos, kurią sumokame už plastikinius langus, bet ir tolimesniame jų eksploatavime. Per visą naudojimo laiką neprireiks langų perdažyti. Jie reikalauja minimalios priežiūros, užtikrina šildymo ekonomiškumą ir maksimalią apsaugą nuo triukšmo.

Nors daugeliui žmonių žodis plastikas vargiai asocijuojasi su ekologija, tačiau plastikinius langus galima drąsiai vadinti ekologišku gaminiu. Taip yra todėl, jog jie yra perdirbami. Susidėvėję langai gali būti perdirbti ir iš jų bus pagaminti nauji langų profiliai.

Stiklo paketai – tai didžiausia lango dalis. Šiuo metu patys populiariausi ir labiausiai perkami yra trijų stiklų plastikiniai langai. Įmonės, kurių pagrindinė specializacija – plastikinių langų gamyba, prekyba ir montavimas, vardija tokias priežastis kodėl verta rinktis 3 langų plastikinius langus:

 

• Gera garso izoliacija. Ramybę ir gerą garso izoliaciją užtikrins naujausios kartos profilio sandarinimo technologija ir puikiai garsus sulaikantis stiklo paketas. Garso izoliacija įmanoma iki 48 dB.

• Šiluma ir daug šviesos. Inovatyvi profilio sandarinimo technologija ir 3 stiklų paketas, kurio kameros užpildytos argono dujomis, leidžia kambarius išlaikyti maksimaliai šiltus. Taip yra todėl, jog vienpusis šilumos judėjimas lyg ir užrakina ją patalpos viduje. Tuo tarpu žemi profiliai – puikus būdas patekti saulės spinduliams į vidų ir erdvei suteikti kiek įmanoma daugiau šviesos. Tad, įsigysite šiuos langus, galėsite vienu metu džiaugtis ir šiluma, ir šviesa.

• Saugumas ir patikimumas. Langai, balkonai, įvairių terasų durys – tai tos namų vietos, pro kurias dažniausiai įsilaužia vagys. Mūsų minimi plastikiniai langai yra patvarūs ir saugūs, nes komplektuojami su įvairias apkaustais. Tai yra patikima furnitūra, kuri apsunkina lango atidarymą iš išorės.

• Ekologiškumas ir draugiškumas aplinkai. Šių plastikinių langų sudėtyje nėra švino, gamybai nenaudojami sunkieji metalai, nes jie dažniausiai pakeičiami kalciu ir cinku. Jų priežiūra reikalauja minimalių pastangų, tad valymui neprireiks jokių cheminių valiklių. Tokiu būdu tausosite tiek vidaus, tiek išorinę aplinką.

• Šiuolaikiškas dizainas ir didelis profilio spalvų pasirinkimas. Plastikiniai langai komplektuojami su orlaidėmis, rakinamomis rankenomis, laipsninio lango atvertimo funkcija ir kitais įvairiais priedais. Nors balta plastikinių langų profilių spalva yra tapusi jau klasika, tačiau visuomet turėsite galimybę išsirinkti iš didelės atspalvių paletės.

Galiausiai paskutinis kriterijus, lemiantis plastikinių langų funkcionalumą ir ilgaamžiškumą – tinkamas jų sumontavimas ir suteikta ilgalaikė garantija. Padarytos montavimo klaidos dažnai pasimato ne iškarto, o po kelerių metų, tad suteikta garantija Jums užtikrins nemokamą langų taisymą.