Natūralaus akmens palangės

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Funkcionalumo požiūriu palangė stabdo šalto oro cirkuliaciją iš lauko į patalpą ir atvirkščiai – neleidžia šilumai iškeliauti į lauką. Palangė palengvina langų aptarnavimo procesą (plaunant langus, atidarinėjant ir uždarinėjant orlaides, kabinant užuolaidas). Be to, palangė optiškai paslepia skirtumą tarp sienos ir lango rėmo pločių.

Šiuolaikiniame interjere palangė vertinama kaip atskiras interjero elementas, papildantis visumą – ji dekoruojama gėlėmis, keramikos ir stiklo indais, tekstilės dirbiniais, įvairiomis dekoratyvinėmis detalėmis. Nuo jos tvirtumo, atsparumo aplinkos veiksniams, ypač drėgmei, priklauso ir bendra būsto estetinė išvaizda.

Taigi, vidaus palangės užima svarbią vietą interjere. Todėl jos turi būti ne tik lengvai eksploatuojamos, funkcionalios, bet ir džiuginti estetine išvaizda. Palangių gamybai naudojamos įvairios medžiagos – medis, plastikas, dirbtinis ir natūralus akmuo, kitos. „Natūralaus akmens palangės – ne tik estetiškos, bet ir ilgaamžės, jas lengva prižiūrėti,“- teigia UAB Veritas ana dizainerė Laima Kirkutienė. UAB Veritas ana dizaineriai gali pasiūlyti įvairių akmeninių palangių įrengimo variantų, pritaikyti Jūsų poreikius geriausiai atitinkančią palangės formą, akmenį. Dizainerė Laima Kirkutienė sako, kad akmeninės palangės ypač įspūdingai atrodo, suderinus jas su kitais interjere esančiais akmens elementais, pavyzdžiui židiniu ar stalviršiu, parinkus analogišką akmens rūšį ir spalvą. Taip išgaunama visuma, sukuriamas elegancija ir santūria prabanga dvelkiantis interjeras.

 

UAB Veritas ana palanges iš natūralaus akmens gamina individualiai pagal išmatavimus (storį, plotį, apdirbimo būdą), pageidaujamą akmens rūšį ir atspalvį. Pasirinkimas išties didelis: marmuras, granitas, travertinas – nuo šviesiausių iki tamsiausių atspalvių. Akmens rūšis parenkama pagal tai, kokią funkciją palangei ketina suteikti šeimininkai. Jei palangė tarnaus kaip virtuvės darbastalio tęsinys ar vazoninių gėlių oazė, geriausia rinktis poliruoto granito palanges, kurios atspariausios drėgmei ir taršai. Jei ketinate jas puošti dekoratyviomis smulkmenomis, antikvariniais daiktais, išties įspūdingai atrodys sendinto marmuro palangės.

Natūralaus granito palangės vis dažniau įrenginėjamos ir lango išorėje. Jos atsparios aplinkos veiksniams (temperatūrų pokyčiui, drėgmei), jas lengva prižiūrėti, jų nereikia periodiškai perdažinėti, kaip metalinių. Akmeninės palangės tikras atradimas tiems, kurie jautrūs pašaliniams garsams – lietaus lašų barbenimas niekada netrukdys ramaus šeimininkų miego

Natūralaus akmens palangės – tai išskirtinis, ilgaamžis, visada madingas interjero ir eksterjero elementas, vertinantiems kokybę ir individualumą.