Mediniai langai ir lauko durys

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Mediniai langai pasižymi energiją taupančiomis savybėmis, todėl jei gyvenate nuosavame name ar turite autonominį šildymą, galite tikėtis mažesnių šildymo išlaidų. Mediniai langai ir iš tos pačios medžiagos pagamintos durys dažniausiai pasirenkamos žmonių, kuriems svarbus natūralumas, nori namuose sukurti išskirtinį ir unikalų stilių bei mėgautis jaukia aplinka. Medis pasižymi plačia siūlomų spalvų palete, įvairiomis formomis, rūšimis.

Gamybos proceso metu galima išgauti didelę atspalvių įvairovę, tad nesunkiai galima priderinti rėmų atspalvį prie vidaus ar išorės apdailos, baldų ar kitų interjere vyraujančių detalių. Jei langus nulakuosite skaidriu laku, išryškės medžio tekstūra. Dėl šių, unikalių, savybių interjero dizaineriai bei architektai mėgsta rinktis medinius langus ir duris.

Medinių langų ilgaamžiškas taip pat yra svarbi savybė. Net ir senose trobose galime matyti, kad mažai pakitę jau ne vieną dešimtį skaičiuojantys mediniai langai ar įstatytos durys. Didelis džiaugsmas namų šeimininkėms dėl įstatytų medinių langų, nes jie netraukia dulkių, t.y. nekaupia elektrostatinio krūvio. Pasirinkę medinius langus, nesiskųsite oro drėgmės pertekliumi ar trūkumu, nes medis turi unikalią savybę „kvėpuoti“, todėl patalpoje bus palaikomas oro balansas. Nereikia pamiršti, kad būtina visas patalpas vėdinti. Jeigu nėra įrengtos ventiliacijos, tuomet reikia reguliariai vėdinti patalpas atidarant langus.

Namuose įrengtos medinės durys apsaugos jus nuo įsilaužimų, sulaikys šilumą. Ne tik mediniai langai, bet taip pat ir durys gali būti pasirenkamos iš plataus modelių bei spalvų asortimento. Jei pageidaujate, gali būti pagaminti išskirtinio dizaino, pagal jūsų, ar jūsų architekto sukurtą projektą, vienetinės durys.