Kodėl stoglangiai privalo atsidurti jūsų namuose?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Sveikas namų mikroklimatas

Stogo langų ir jų priedų gamintojas VELUX kasmet atlieka tyrimą "Sveikų namų barometras", kuriuo nustatoma europiečių elgsena, susijusi su namų komfortu, energijos suvartojimu ir poveikiu aplinkai.

 

Tyrimas parodė, kad iki 90 procentų savo laiko praleidžiame patalpose – gyvendami, mokydamiesi, dirbdami ir žaisdami, todėl svarbu, kad oras namuose būtų kuo gaivesnis. Stoglangių pagalba namai vėdinami efektyviau dėl oro cirkuliacijos ir taip kuriamas sveikas namų mikroklimatas.

Dienos šviesa – nepakeičiama

Dar viena svarbi priežastis, dėl kurios stoglangiai yra geras pasirinkimas – natūrali šviesa. Išties, stoglangiai suteikia dvigubai daugiau dienos šviesos nei įprastiniai langai.

 

Nors ir atrodo, kad dirbtinės šviesos šaltiniai gali atstoti natūralią iš lauko sklindančią šviesą, tyrimai sako ką kita: natūralios šviesos šaltinis pagerina gebėjimą mokytis ir didina produktyvumą net 15 procentų, be to, gerina bendrą savijautą.

Jaukumas atokiausiuose namų kampeliuose

Žinoma, būsimi būsto gyventojai visada stengiasi sukurti jaukius namus. Nieko keisto: juk tose patalpose bus praleidžiama daugiausiai laiko. Stoglangiai tikrai pagelbės kuriant gražius namus ir nenaudojamas palėpes paversti jaukiausiu namų kampeliu. Be to, tinkamai planuojant dienos šviesos pasiskirstymą, galima išryškinti įvairias pastato dalis.

 

Išmaniems namams – išmanūs langai

Patalpų mikroklimato valdymo sistema "VELUX ACTIVE with NETATMO" automatiškai sukuria sveikesnį mikroklimatą. Jutikliai matuoja temperatūrą, CO2 koncentraciją ir drėgmę bei atitinkamai valdo stogo langus, užuolaidėles ir žaliuzes. Artinasi lietus?

 

Langai užsidarys savaime. Norite išvėdinti patalpas prieš miegą? Tam pasitarnaus mobilioji aplikacija, kuria langus galima valdyti nuotoliniu būdu. Išmanieji namai ir namų automatizavimas tampa vis ryškesne vartojimo tendencija, kuri užtikrina saugią, paprastą ir komfortišką namų aplinką.

Stoglangio montavimas – svarbus aspektas

Yra manančių, kad stoglangiai nėra pats geriausias pasirinkimas statant A klasės namus, nes pasižymi prasta šilumine varža, tačiau tai – mitas.

 

Kokybiškai įrengti bei teisingai pasirinkti langai nesukels problemų norint pasistatyti ekonomišką būstą. Ilgametė VELUX patirtis leidžia teigti, kad problemų su stoglangiais kyla retai, o jeigu kyla, tai dažniausiai dėl montavimo klaidų, todėl renkantis montuotoją derėtų atsižvelgti į profesionalų rekomendacijas.