Kaip nusipirkti langus be rizikos ir nuostolių?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Bet pasąmonėje dažniausiai kirba vidiniai nuogastavimai:

Ar tikrai bus šilta ir sandaru? O jei ne, ar beprisišauksiu pardavusiųjų pagalbos?

Ar šie langai man geriausiai tinka? O gal yra kitokių, geresnių?

Ar tikrai gausiu tiksliai tai, ką užsisakiau?

Ar montuotojai nesugadins kambario apdailos, visko neapterlios?

O jei pradės rasoti langai ir pelyti sienos?

Ar sumokėsiu ne per brangiai?

Iš tikrųjų visi šie nuogastavimai turi rimtą pagrindą. Juk tokios mintys net nekiltų, jei taip nebūtų daug kam atsitikę.

Aišku, kad ne visos langus parduodančios įmonės turi galimybes išsklaidyti tokius klientų nuogastavimus ir išvengti nemalonių pasėkmių. O dar liūdniau, kad dauguma net nesigilina į kliento poreikius – vien tik stengiasi kuo greičiau iškišti prekę ir gauti pinigus.

Kaip nusipirkti langus be nuostolių, t. y. išvengti visų minėtų pasėkmių?
Pirmiausiai reikia atkreipti dėmesį į tai, kiek metų ir kaip gyvuoja langus siūlanti firma. Jei prieš pirkdami langus Jūs turite galimybę apžiūrėti ir pavarstyti pavyzdžius, pamatyti, kaip jie atrodys įmontuoti, reiškia įmonė rūpinasi, kad jos klientams neliktų nuogąstavimo dėl įmontavimo ir apdailos kokybės.

Stebėkite, kaip Jums siūlomi langai.Jei parodžius pavyzdį, be jokių klausimų Jums iš karto bus suskaičiuota ir pateikta siūloma kaina, tai ženklas, kad pardavėjui rūpi kuo greičiau parduoti ir gauti pinigus.

Tikras konsultantas visada pirmiausiai išsiaiškins kliento poreikius ir norus, įvertins patalpų paskirtį ir sąlygas, o tada iš turimos įvairovės padės pasirinkti pagal kokybę ir kainą Jums labiausiai tinkantį variantą ir suprantamai paaiškins, ką Jūs laimėsite tokiu pasirinkimu. Tikras konsultantas ne stengsis jums parduoti, o draugiškai padės išsirinkti.

Pardavėjai turi paaiškinti, kaip ir kodėl reikia elgtis su langais, kad jie niekada nerasotų ir nesudarytų Jums vėdinimo problemų, bet tuo pačiu puikiai saugotų šilumą. Šiuos klausimus gali išaiškinti gerai ekonomiško vėdinimo principus suprantantys ir ilgalaikę patirtį turintys specialistai.

Garantija – tai vienas iš svarbesnių parduodamų langų kokybės rodiklių.

O kaip apibūdinti langų kokybę?
Manau, labiausiai vartotojui rūpi ilgalaikis lango sandarumas ir puikus varstymasis be užstrigimų ir girgždesių.

Kaip tai užtikrinama? Gamykloje horizontalioje padėtyje pagaminti langai nebuvo pakabinti ant vyrių, todėl natūralu, kad juos sumontavus, varčios per laiką truputį nusvirs. Rimti patyrę meistrai iš anksto numato tokį nusvirimą ir po sumontavimo pasistengia sureguliuoti langus taip, kad būsimas nusvirimas neturėtų įtakos lango sandarumui ir varstymo kokybei.

Bet langą veikia ir kiti išoriniai veiksniai – temperatūros pokyčiai, namo deformacijos ir kt., todėlviską numatyti praktiškai neįmanoma, ir tai, kad langą reikia 1-2 kartus perreguliuoti, tikrai nereiškia blogos jo kokybės. Todėl visiems langams reikalingas garantinis aptarnavimas. Kas tai neigia, tas tiesiog meluoja savo klientams.

Būtina išsiaiškinti, kuo užtikrinama garantija.
Štai čia ir pasireiškia tikroji garantijos esmė. Įmonę, neturinčią gaminių aptarnavimo (serviso) tarnybos, kiekvienas neplanuotas iškvietimas verčia nuvilti vieną iš klientų – atidėti suplanuotus darbus arba atidėti avarinį iškvietimą. O kur atidėti, jei darbai jau suplanuoti ilgesniam laikui? O lauke lyja ir langas neužsidaro! Specialios gaminių aptarnavimo (serviso) tarnybos išlaikymas rodo rimčiausią įmonės požiūrį į kliento poreikius ir maksimaliai sumažina riziką turėti papildomų vargų ir nuostolių.

Su garantijos užtikrinimu susijusi ir lango kaina. Mažesnė kaina rodo šias pagrindines rizikas:

pigus gaminys – žema kokybė;

maži montuotojų atlyginimai – žema kvalifikacija – klaidos, žema montažo kokybė ir kultūra;

išlaidos lango aptarnavimui (servisui) neplanuojamos, todėl papildomų rūpesčių ir nuostolių rizika labai išauga;

įmonė dirba į nuostolį, todėl ilgai neišgyvens, o kiti svetimų langų tikrai neaptarnaus.

Ar pirktumėte nesėkmių rinkinį? O labai pigiai!?
Ar minėti rūpesčiai verti pinigų, sutaupytų perkant pigesnius langus? Nereikėtų leisti suklaidinti savęs pigiais pažadais.

Pasirinkus patikrintą patirtį ir patikimu aptarnavimu užtikrinamą kokybę, įsigyti langai visada džiugins šiluma ir jaukumu, nesudarydami jokių rūpesčių ir nuostolių.

Žymos: Langai, Patikima langų įmonė, Patikimi langai, Langų Garantija, Langų kokybė.