Kaip išsirinkti sau tinkamus langus? Keli patarimai, su kuriais neprašausite

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Kad nepasimestumėte ir rastumėte Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį variantą, UAB „Tikri langai“ specialistai išskiria kelis svarbiausius kriterijus, kuriais verta vadovautis renkantis langus.

• Langų profiliai. Jie skirstomi į įvairias klases. Dažniausiai sutinkamos yra A, B ir C. Patikimiausiais laikomi A klasės langų profiliai, kurių išorinės sienelės yra ne siauresnės kaip 3 mm. Tai užtikrina, kad langai geriau izoliuos nuo triukšmo, šalčio ir karščio. Tokie profiliai yra atsparesni mechaniniams pažeidimams, sunkiau deformuojasi ir tarnauja ilgiau.

• Priedai. Lango pasirinkimas – dar ne viskas. Idealu, jeigu langai yra su papildomais elementais: įsilaužimui atspariais užraktais, tinkleliais nuo vabzdžių ir dar daugiau. Šie priedai suteiks Jums dar daugiau komforto ir saugumo, tad prieš pasirenkant langus, įsitikinkite, kad bus galima be vargo integruoti papildomus elementus.

• Medžiaga, iš kurios pagaminti langai. Čia nėra vieno teisingo atsakymo: tinkamiausia medžiaga priklauso nuo individualių poreikių ir galimybių. Trumpai aptarkime populiariausius variantus:

Plastikiniai langai – vertinantiems praktiką ir estetiką. Nesuklysime pasakę, kad tai – populiariausias sprendimas Lietuvoje ir kitur. Šiuolaikiniai plastiko profiliai pasižymi žemesne kaina nei aliuminiai ar mediniai, patikimai tarnauja keliolika metų ir ilgiau, efektyviai izoliuoja būsto šilumą. Plastikiniai langai idealiai tinka tiek butui, tiek gyvenamajam namui, tiek kitos paskirties patalpoms.

Kartais nuogąstaujama, kad iš plastiko pagaminti langų profiliai atrodys neskoningai, netiks prie būsto architektūrinio stiliaus. Vis dėlto šiandien dėl to jaudintis nebereikia: gamintojai siūlo labai įvairią spalvų ir stilių paletę kiekvieno skoniui. Galima dažyti, laminuoti plastikinius langus, suteikti jiems pageidaujamą raštą ir tekstūrą. Kokybiškus, šiltus plastikinius langus galite užsakyti čia.

Aliuminio langai – ieškantiems nestandartinių sprendimų. Tai patvarūs langai, kurie džiugina dėl savo ilgaamžiškumo. Aliuminio profilio savybės ypač patinka architektams, kuriantiems nestandartinius būstus ar statinius: būtent aliuminio langai tinka išskirtiniams projektams.

Vienas didžiausių privalumų – iš aliuminio pagaminti langai gali būti didesnių išmatavimų, aukštesni ir platesni, lyginant su kitomis populiariomis medžiagomis. Aliuminis yra kokybiška, patvari medžiaga, todėl langų dizainas atrodo itin stilingai. Šiuos langus galima dažyti praktiškai bet kokia pasirinkta spalva, todėl lengvai pritaikysite prie savo būsto eksterjero ir interjero.

 

Tiesa, svarbu atkreipti dėmesį, kad iš aliuminio pagaminti langai yra gana brangus variantas: jie gali būti net pora kartų brangesni už plastikinius langus. Žinoma, aukštesnė kaina puikiai atitinka kokybę ir ilgaamžiškumą. Geros kokybės, Lietuvoje pagamintus aliuminio langus rasite čia.

Mediniai langai – natūralumo gerbėjams. Mediniai langai patiks tiems, kurie ieško natūralaus sprendimo savo būstui. Tai brangesnis variantas nei plastikiniai profiliai, tačiau mediniai langai yra itin atsparūs neigiamam aplinkos poveikiui, atrodo natūraliai, gali būti eksploatuojami gana ilgą laiką.

Vis dėlto, mediniai langai pareikalauja gerokai daugiau priežiūros nei aliuminiai ar plastikiniai langai. Juos tenka kas pora metų perdažyti, iš naujo nulakuoti, impregnuoti, rūpintis apsauga nuo kinivarpų ir kitų parazitų. Todėl, jeigu nenorite nuolat rūpintis savo langų būkle, verčiau rinktis alternatyvą, pavyzdžiui, plastikinius profilius su medžio rašto imitacija.

 

Domina plastikiniai, aliuminio langai, o gal ieškote nestandartinių sprendimų? Kad ir kokie būtų Jūsų poreikiai, užtikriname: profesionali UAB „Tikri langai“ komanda padarys viską, kad Jūsų vizija taptų tikrove! Kviečiame susisiekti ir rasti Jums tinkamiausius langus už itin gerą kainą!