GEALAN inovacijos – tvarumas, efektyvumas ir komfortas

Plastikinių langų ir durų profilių sistemų gamintojas GEALAN rinkai nuolat pažeria naujovių ir sparčiai atliepia technologijų bei kintančio gyvenimo būdo lemiamus poreikius. Pažangūs plastikinių langų ir durų sprendimai užtikrina patogų langų ir durų valdymą, didesnį natūralios šviesos srautą patalpoms, optimalų erdvės išnaudojimą, vidaus ploto taupymą, išmanius vėdinimo ypatumus bei pavydėtiną energinį efektyvumą.

Nauja langų varstymo patirtis

Privačiuose būstuose, viešosiose įstaigose esame įpratę matyti atveriamus langus. Neretam, gyvenančiam ar dirbančiam erdvės stokojančioje patalpoje, tai tampa iššūkiu, nes suponuoja ne tik patalpos interjerą, bet ir atima nemažai erdvės. Atliepdama į tokius poreikius bei siekdama didžiausio patogumo GEALAN pristatė stumdomą sistemą GEALAN-SMOOVIO®, pasižyminčią pavydėtinu sandarumu ir neįtikėtinai lengvu valdymu. Ši inovacija suteiks galimybę optimaliai išnaudoti visą erdvę iki pat lango ar durų.

Netinkamo naudojimo padeda išvengti unikali uždarymo technologija bei specialios ratukų sistemos, drauge garantuodamos ir itin lengvą lango valdymą. GEALAN atveria naują kompaktiškų ir įvairiems poreikiams skirtų stumdomų sprendimų segmentą. Dėl lengvo ir paprasto valdymo tokios stumdomos langų ir durų sistemos tinka ir viešos paskirties objektams, kur dažnai keičiasi vartotojai ir kur tiesiog nepatogu naudotis sudėtingais varstomais ar stumdomais sprendimais. Siauras sistemos rėmo plotis leidžia šią sistemą naudoti ir renovuojant istorinio paveldo pastatus.

Sandarumo aspektas

Kalbėdami apie langus visada paminime sandarumo aspektą, mat jis – vienas reikšmingiausių kokybiško lango kriterijų. Šiame kontekste GEALAN taip pat įgyvendino savo tikslą – visu perimetru einantis sandarinimo kontūras garantuoja ypatingą uždaryto lango sandarumą bei maksimaliai apsaugo nuo neigiamų lauko veiksnių. Sandarumo aspektas pabrėžiamas kalbant apie GEALAN-SMOOVIO® sistemą, kuri dėl konstrukciją visu perimetru dengiančios tarpinės sukuria maksimalų sandarumą, o komfortas patalpose garantuotas net smarkių audrų, vėjų metu ar ant lango lyjant itin stipriam lietui.

Tinkamumas energiškai efektyviems būstams

Vis daugiau dėmesio skiriant energinei statinių klasei ieškoma inovatyvių, pažangių ir statybos techninį reglamentą atitinkančių sprendimų. Tad GEALAN siūlo analogų mūsų šalies plastikinių langų rinkoje neturinčią sistemą GEALAN-KUBUS®, kurios šilumos laidumo koeficientas neįtikėtinai mažas – net iki 0,68 W/(m2K). Pagal naujausius 2019-ųjų vasario mėnesį sušvelnintus statybos techninio reglamento reikalavimus nuo 2021 m. gyvenamiesiems A++ energinės klasės pastatams langų šilumos laidumo koeficientas Uw turės būti lygus arba mažesnis nei 0,8 W/(m2K).

Verta paminėti, kad ši pažangi sistema neapsiriboja puikiu energiniu efektyvumu. Dėl elegantiškesnių, subtilesnių rėmų ir didesnio stiklo ploto ji drauge užtikrina kur kas didesnį natūralios šviesos srautą į patalpas. Iš pirmo žvilgsnio sistemą nesunku palaikyti berėme, mat tokį įspūdį kuria itin siaura matoma rėmo dalis bei subtiliai paslėpta varčia.

Natūralus vėdinimas ir maksimali garso izoliacija – suderinama!

Namai, biurai miestuose nuolat skendi triukšme, o piko metu – net chaose, todėl garso izoliacijai keliami labai aukšti reikalavimai. Praktika rodo, kad dažnai garso izoliaciją tenka paaukoti dėl patalpų vėdinimo. Bet tokią problemą jau galima pamiršti, nes GEALAN ir čia turi ką pasiūlyti tiems, kurie trokšta mėgautis natūralaus vėdinimo ir nepriekaištingos garso izoliacijos tandemo teikiamais privalumais. Sistema HAFEN-CITY-FENSTER® sujungia šiuos du, regis, sunkiai suderinamus aspektus, negana to, duetą papildo dar ir moderniais architektūriniais sprendimais.

Inovatyvūs vėdinimo sprendimai

Geram patalpų mikroklimatui turi reikšmingos įtakos ir vėdinimas. Atsižvelgdama į tai GEALAN į savo langų sistemas integravo pažangius vėdinimo sprendimus ir sukurė inovatyvią naujos kartos aktyvių bei pasyvių vėdinimo sprendimų liniją GEALAN-CAIRE®. Technologija suteiks galimybę praeityje palikti rūpestį dėl tinkamo patalpų vėdinimo – į išmaniųjų namų sistemą įdiegti savaime susireguliuojantys vėdinimo sprendimai suteiks maksimalų komfortą ir efektyvumą.