GEALAN-CAIRE® AERECO – GEALAN vėdinimo sistemų asortimento papildymas

GEALAN savo gaminių asortimente turi naują sprendimą pasyviam decentralizuotam vėdinimui. GEALAN-CAIRE® AERECO orlaidė tiekia šviežią orą ir vėdina patalpas tiksliai pagal poreikį. Tiekiamo oro srautas valdomas automatiškai ir nepriklausomai nuo naudotojo, pasitelkiant mechaninį drėgmės jutiklį.

Daugeliu atvejų šiuolaikiniams vėdinimo reikalavimams patenkinti vien klasikinio vėdinimo per atvirus langus nebepakanka. Efektyviai apsaugoti savo namų sienas nuo drėgmės pertekliaus, taip sumažinant pelėsio atsiradimo riziką ir mėgautis sveiku, gaiviu patalpų oru tampa vis sunkiau. Vis sandaresnės pastatų konstrukcijos kelia naujus iššūkius, kuriems išspręsti būtini nauji vėdinimo sprendimai. GEALAN siūlo modernų vėdinimo būdą su GEALAN-CAIRE® vėdinimo sistemomis, kurios nepastebimai atlieka savo darbą taip, kad patalpose visada oras būtų šviežias ir sveikas, o jums net nereikėtų apie tai galvoti. Atsižvelgiant į tai, ką jūs norite vėdinti, dideles, ar mažas patalpas, turimą ar tik dar statomą būstą, GEALAN-CAIRE® – apgalvoti, galingi ir taupantys energiją decentralizuotos vėdinimo sistemų sprendimai pagal konkretų poreikį.

GEALAN-CAIRE® AERECO yra visiškai naujas decentralizuotų pasyviųjų vėdinimo sistemų lange asortimento papildymas. Mechaniniai drėgmės jutikliai, kurie yra naujame GEALAN vėdinimo įrenginyje, nustato patalpos drėgmę ir automatiškai užtikrina, kad į patalpą visada patektų reikiamas šviežio oro kiekis. Taip užtikrinama optimali oro drėgmė patalpose ir tam nenaudojama elektros energija.

GEALAN-CAIRE® AERECO montuojama lange ant išorinio rėmo ar ant praplatinimo, o taip pat ant varčios profilio. Ši orlaidė tinka langams, kai jie pagaminti iš 74 mm ir 82,5 mm pločio profilių. Ji turi nuo lauko oro sąlygų saugančius gaubtus su tinkleliais nuo vabzdžių. Kai keliami didesni reikalavimai garso izoliacijai, siūlome specialias akustines pagrindo plokštes, pagerinančias garso izoliacijos savybes.

Apie plataus spektro GEALAN-CAIRE® patalpų vėdinimuis skirtų GEALAN gaminių asortimente turimus įvairius decentralizuoto vėdinimo sprendimus – nuo pasyvių oro slėgio skirtumu ar drėgmės kiekiu valdomų orlaidžių iki aktyvių, išmaniai valdomų vėdinimo sistemų su šilumos atgavimu skaitykite čia>>