Karkasinių namų statyba greičiau ir pigiau: įsikurkite svajonių būste per kelis mėnesius

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Taupo laiką ir pinigus

Karkasiniai namai garsėja ekonomiškumu, funkcionalumu ir itin greitais statybų tempais. Štai standartinio 2 aukštų karkasinio namo statyba nuo pamatų iki pilno vidaus įrengimo trunka vos per 4-6 mėnesius! Skamba per gerai, kad būtų tiesa? Anot statybos ekspertų, nors karkasinių namų statybos technologija vis dar turi įvairių mitų, tačiau tūkstančiai laimingų namų savininkų visoje Lietuvoje – puikus įrodymas, kad karkasiniai namai yra patikimas ir ilgalaikis pasirinkimas.

Karkasinių namų gamybos technologija – ilgametė ir išties patikima. Tokio tipo namai statomi iš karto, statybos aikštelėje. Pradžioje iš medinių tašų padaromas namo karkasas, tada jis apšiltinamas, daroma vidaus ir išorės apdaila. Ekspertai pastebi, kad šiuo metu labai populiarėja skydiniai namai: tai karkasinio namo tipas, kurio gamybos metodas jau kitoks: Skydiniai namai surenkami iš gamykloje pagamintų skydų. Gamykloje pagaminami skydai iš vidaus yra apšiltinti, juose jau gali būti sumontuota elektros instaliacija langai ir durys. Atvežus į statybos aikštelę skydai yra surenkami, uždedamas stogas. Abu šie variantai saugūs ir patikimi, todėl sutaupysite ir laiką, ir pinigus.

 

Ypatingą dėmesį skirkite statybinėms medžiagoms

Karkasiniai namai itin draugiški gamtai: jie statomi iš natūralių medžiagų, kurios nekenks nei aplinkai, nei gyventojams ar augintiniams. Karkasinio ar skydinio namo statyboje pagrindas yra išdžiovinta mediena, vata ir medžio plokštės. Atliekant statybos darbus, būtina nepriekaištingai užtikrinti būsto sandarumą montuojant tiek laikančias konstrukcijos, tiek izoliacines medžiagas (vatą, garo izoliacines plėveles ir kt.).

Kalbant apie statybos medžiagas, verta suklusti: žaliavų kokybė šiuo atveju ypač svarbi: netinkamos, pigiausios medžiagos pasižymės prastomis izoliacinėmis savybėmis, tokiame name galimi dideli šilumos nuostoliai. Negana to, sparčiai dėvėsis namą laikančios konstrukcijos, todėl gerokai sutrumpės būsto tarnavimo trukmė, ateityje gali reikėti dažnų rekonstrukcijų, remontų.

 

Kokybė ir nedidelis biudžetas gali būti suderinami

Karkasiniai namai yra itin lengvai projektuojami ir labai lankstūs architektūriškai. Dėl šios priežasties galima rinktis įvairesnes konstrukcines idėjas ir nesilaikyti griežtų sienų išdėstymo reikalavimų, kurios būdingos mūrinei ir kartais net rąstinio namo statybai.

Projektuojant karkasinį, namą, būtina apsvarstyti skirtingus aspektus: ne tik dizaino, architektūrinius poreikius bei vizijas, bet ir asmeninio biudžeto „lubas“, turimo sklypo plotą ir išmatavimus. Siekiant išliekančios kokybės, būtina naudoti tik patikimas medžiagas, tačiau karkasiniai namai pasižymi savo ekonomiškumu. Laimei, puikūs rezultatai ir nedidelis biudžetas šiuo atveju tikrai suderinami: jeigu siekiate sutaupyti, toks namas – kaip tik Jums. Dar vienas karkasinio namo privalumas – mažas energijos nuotėkis. Tai reiškia, kad pasirinkus patikimas statybos medžiagas, tokiame būste gyventi bus šilta ir pakankamai taupu: pavyks išvengti šilumos nuostolių.

Statybų, apdailos ir remonto darbų įmonė UAB „Kimona“ savo klientams suteikia aukščiausio lygio kokybę. Tai nedidelė, tačiau profesionali ir socialiai atsakinga įmonė: mūsų komandos pagrindinis uždavinys – su kaupu išpildyti kiekvieno kliento viziją bei poreikius, užtikrinti operatyvų ir precizišką statybos darbų atlikimą, kruopščiai laikytis visų sutartų įsipareigojimų. Čia dirba plataus profilio kvalifikuoti specialistai: mūrininkai, apdailininkai, staliai, stogdengiai, todėl suteikiame visas reikalingas statybos paslaugas vienoje vietoje.

Darbus vykdome Žemaitijos regione: Klaipėdos ir Telšių apskrityse. Jeigu ieškote patikimo būsto savo ir artimųjų komfortui, kviečiame susisiekti!