Karkasiniai namai- nebrangūs, tačiau kokybiški

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Visgi, nors nuosavi namai įpareigoja žmogų labiau, tačiau lietuviai – agrariški žmonės, tad jiems nuosavų namų turėjimas yra labai reikalingas. Šiuo metu intensyviai plinta karkasinių namų statyba. Tai lemia tokia akivaizdūs pliusai:

Karkasiniai namai yra bene pats pigiausias pasirinkimas tokiu atveju, jeigu norite džiaugtis nuosavais gyvenamaisiais namais.
Karkasinių namų statyba konstruojama taip, kad gana per trumpą laiko tarpą galima gauti kokybišką rezultatą. Įprastai karkasiniai namai gali būti pastatomi net greičiau nei per vieną mėnesį. Joks kitas kokybiškas gyvenamasis namas negali būti realizuojamas taip greitai.

Statant karkasinius namus panaudojamos visos medžiagos. Taip ne tik neteršiama gamta ir nereikia asmenų, kurie išvežtų likusias šiukšles po statybų, tačiau tuo pačiu galima sutaupyti ir labai daug pinigų.

Šie namai gali būti perkeliami iš vienos vietos į kitą. Jeigu norite persikraustyti su visu namu – viskas yra įmanoma. Paprasčiausiai karkasiniai namai gana nesunkiai išardomi.

Juose žiemos metu namuose bus labai gera ir šilta. Vasaris metu namuose nebus labai tvanku. Šie namai turi puikias termoreguliacines savybes.

Namai gali būti dekoruojami norimomis vidaus apdailos detalėmis. Jokio skirtumo, kokios medžiagos bus naudojamos paskui. Nesunkiai bus galima susikurti norimą dizainą.

Akivaizdu, kad karkasinių namų statyba Lietuvoje yra labai populiari dėl mūsų paminėtų pliusų. Jeigu jūs ieškote galimybės, kuri gali užtikrinti, kad gyvenimas namuose būtų malonus – tokiu atveju tai pats geriausias ir labiausiai rekomenduotinas pasirinkimas.

 

Kaip pasirinkti karkasinių namų statytojus?

Nesvarbu, kokio tipo statinys jums yra reikalingas – svarbu įvertinti skirtingas kompanijas, kurios teikia tokias paslaugas. Net ir pirtis Vilniuje statoma profesionalų. Paprasčiausiai taip pat galima užsitikrinti aukščiausio lygio paslaugas prieinamomis kainomis.

Reputacija. Plačiau apie konkrečios kompanijas suteikiamas paslaugas galima pasiskaityti internete. Būtent ten ieškoti papildomų žinių ir rekomenduojame.

Patikimumas. Svarbiausia atrasti kompaniją, kuri būtų kompetentinga konkrečiai jums reikalingoje statybų srityje. Šiuo atveju – karkasinių namų statyba reikalauja, kad ja užsiimtų tie asmenys, kurie puikiai išmano šio tipo statybas. Plačiau informaciją galite rasti internete.

Garantija. Daugelis įmonių suteikia garantiją, kuri padeda kur kas labiau pasitikėti asmenimis, kurie suteikia statybų paslaugas. Jeigu jums užtikrinama, kad atsiradusios problemos bus nemokamai sutvarkomos – pasikliaukite tokia kompanija.
Finansinis stabilumas taip pat labai svarbus. Šiuo metu internete galima atrasti beveik visų įmanomų kompanijų finansinės padėties aprašus. Tokiu atveju būsite tikras, kad visi jūsų pradėti darbai bus pabaigti iki galo.

Statybininkas. Jo asmenybė taip pat gali būti aktuali. Juk reikės su juo nuolatos konsultuotis, tad nieko keisto, kad daugelis žmonių pirmiausia ir žiūri į tai, kad profesionalas būtų draugiškas ir suteiktų malonias paslaugas.

Karkasiniai namai – geriausias pasirinkimas jeigu svajojate apie nuosavus namus, tačiau negalite tam skirti labai didelių finansų.