KARKASINIAI NAMAI – greitas būdas turėti svajonių būstą

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

KARKASINIŲ NAMŲ PRIVALUMAI

Ekonomiškumas. Karkasinio namo statybos, palyginti su kitų konstrukcijų namais, kainuoja apytiksliai ~15 % pigiau. Be to karkasinio namo pigesni pamatai.

Greitis. Suprojektavus svajonių namą, karkasinis namas nesunkiai su renkamas, per 2-3 savaites. Tai 2-3 kartus greičiau nei kiti statybos būdai.

Sandarumas. Dėl paprastos konstrukcijos karkasinius namus lengviausiai pastatyti itin sandarius.

 

Įvairovė. Ruošiant namo projektą galima pasirinkti norimą išorės apdailą: Skandinavijoje itin paplitęs dailylenčių naudojimas, tuo tarpu lietuviai mieliau renkasi apdailines plytelės, plytas ar tinką – namas su tokia apdaila iš išorės nesiskiria nuo mūrinio.

A+, A++, Pasyvus. Tradicijos ir technologijos itin tinka projektuoti bei statyti energetiškai efektyvius namus.

 

Tvirtumas. Statant karkasinius namus, visos namo konstrukcijos apskaičiuojamos ir parenkamos taip, kad atlaikytų didelius krūvius, sniego naštą, pavojingą vėją ir kitas stichijas. Kad ir kas vyktų lauke, Jūs namie jausitės saugiai.

Šiluma. Karkasinių namų sienos yra užpildytos vatos izoliacijos sluoksniu, taip pat, tokių namų statyboms nėra naudojamos akumuliuojančios medžiagos, todėl jie išyla greičiau. O dėl savo sandarumo, išlaiko ilgiau šilumą.

Sveikata. Karkasinių namų statybai daugiausiai naudojamos ekologiškos medžiagos, tai leidžia žymiai lengviau įrengti “kvėpuojantį” karkasą, todėl oras patalpose grynesnis ir neišsausėjęs. Statant karkasinį namą, galima naudoti tokias medžiagas, kurios užtikrins kokybišką gyvenimą alergiškiems žmonėms. Taip pat, toks namas turi didžiulę įtaką gripo ir peršalimo prevencijai.

 

Ekologija. Karkasinių namų statybai naudojamos nekenksmingų technologijų ir savaime atsinaujinančios medžiagos, todėl tai vienas labiausiai aplinką tausojantis statybos būdas.

 

KODĖL UAB MODEK?

Mes puikiai suprantame statybos technologijas, medžiagų savybes ir staty bos procesą. Turime sukaupę didelę patirtį (pastatyta daugiau nei 300 namų) statant įvairių technologijų, medžiagų, architektūros bei skirtingos paskirties karkasinius namus tiek Lietuvoje, tiek Europoje.

Mūsų klientas pats sprendžia kaip atrodys kiekviena namo detalė, mes patariame kaip tai įgyvendinti geriausiai.

MŪSŲ VEIKLOS:

– Individualių namų statyba;
– Individualių namų renovacija;
– Statybinių medžiagų prekyba.