Kaip iš paveikslėlio: namas Valakampiuose, „Laurų“ gyvenvietėje

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Tai namas, vertas milijono. Jame ir aplink jį yra viskas, ko reikia tobulam žmogaus gyvenimui, nesijaudinant dėl tokių paprastų buitinių dalykų, kaip savaitgaliais ir vakarais burzgiančios žoliapjovės, bešūkalojantys kaimynai, žioplinėjantys ir pro tvorą besižvalgantys smalsuoliai ar pro jūsų namą skriejantys nepraustaburniai kelių ereliai.

 

Tad jeigu seife ar kišenėje turite tą milijoną arba bent jau žinote, kaip jį gauti, paganykite akis, nes pilnai įrengtas 332 kv. m namas Valakampiuose esančioje prabangioje „Laurų“ gyvenvietėje laukia naujų šeimininkų. Skelbimą rasite lankomiausiame NT portale Aruodas.lt pagal šią nuorodą.

 

Brokerės Agnės Navickienės teigimu, yra labai dideli skirtumai tarp šios gyvenvietės ir tiesiog atskiro namo gražioje pušyno apsuptyje. „Tai yra visai kitokia koncepcija. Sakykime, Valakampiuose dažniausiai tai yra tiesiog atskiras individualus namas, kuris turi savo aiškią teritoriją ir ten vyksta atskiras ūkis. Tačiau šalia esantis kaimynas gali turėti kitokį nei jūsų tvarkos ir estetikos suvokimą.

 

O jeigu šalia yra laisvas sklypas, gali būti dar neatsakyti klausimai apie tai, kas ten bus pastatyta. Kamynystė labai svarbi, nes ne tik tavo namas turi vertę, bet ir visa aplinka, kurioje tu esi“,- sakė brokerė, pabrėždama, kad tie klausimai „Lauruose“ yra absoliučiai išspręsti. Tai yra baigtinis projektas, uždara gyvenvietė, o tai reiškia, kad namų yra tiek, kiek yra, ir daugiau nebus.

 

Anot pašnekovės, ši gyvenvietė primena Šveicariją, kur yra nusistovėjusios gilios tradicijos ir yra susitarimai dėl pagrindinių dalykų – kaip aš gerbiu savo kaimynus ir savo privatumą. Yra bendrijos taisyklės, kurios aptaria paprastus buitinius dalykus, nes norisi ne tik gražios savo namo aplinkos, bet ir tos, kurią matai grįždamas namo ar kaskart išėjęs pasivaikščioti.

 

Aptarti ir nustatyti standartai supaprastina bet kokių klausimų sprendimą. „Yra tvarkymosi dienos, atskiras laikas, pora dienų per savaitę, kada vyksta lauko darbai. Ir jeigu aš grįšiu vakare ar savaitgalį pas mane atvyks svečiai, tai iš trijų pusių man nebirgs žoliapjovės, nes yra susitarta, kad mes to nedarome vakarais ir savaitgalį. Dėl to ir turime namą, kad galėtume mėgautis gyvenimu jame. Rodos, toks labai paprastas dalykas, bet jis arba yra, arba jo nėra.

 

 

Gyvenant atskiruose namuose kitoje vietoje vienas su tokiomis taisyklėmis gali sutikti, o kitas gali ir nesutikti. Ir nėra jokių priemonių tam sudėlioti. O čia yra viskas aišku“,- privalumus vardijo A.Navickienė, akcentuodama čia gyvenančių žmonių bendrystės bei atsakomybės svarbą, mat gyvenvietę supančią aplinką jie ne gavo dovanų, o sukūrė jie patys.

 

Informacija mėgstantiems skaičius ir detales: 2006 m. statytas namas turi 2 aukštus ir 6 kambarius, iš kurių 4 yra miegamieji. Jame yra centralizuotas dulkių siurblys ir rekuperacinė vėdinimo sistema. Įrengtos 2 terasos: lauko ir įstiklinta, uždara terasa šaltajam metų laikui, kuriame galite įkurti žiemos sodą. Yra garažas bei stoginė automobiliams.

 

Ypač svarbu romantikams: yra židinys! Trumpai šį namą galima apibūdinti iškalbingais brokerės A.Navickienės žodžiais: „Prizas, dėl kurio tu vakare važiuoji namo, yra akivaizdus. Labai daug privatumo tikrame gamtos prieglobstyje, galimybė pro langą stebėti besikeičiančius metų laikus ir besiganančias stirnas beveik tavo kieme.

 

 

Tai yra neįkainojama žmogui, ieškančiam ramybės ir atsipalaidavimo namų aplinkoje. Nes gyvenimas „Lauruose“ yra kitoks. Namai yra miško apsuptyje, tad oras išskirtinai grynas, o pora kilometrų nuo plento mišku sukuria ištisą ramybės sieną. Tu girdi tik tylą – tai labai išskirtinis jausmas“.