5 karkasinio namo privalumai

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Karkasinių namų nauda

Kaip jau buvo minėta, tinkamai pastatyti karkasiniai namai gali užtikrinti begalę įvairių privalumų. Pagrindiniai iš jų yra šie:

greitas pastatymas. Parengus ir suderinus karkasinio namo projektą, visi darbai gali būti pabaigti per 3 – 4 mėnesius. Į tai įeina medžiagų paruošimas ir vėliau jų sujungimas ant karkaso reikiamoje sklypo vietoje. Jei pasirenkamas skydinis namas, procesas vyksta dar greičiau, nes plokštės yra surenkamos gamykloje.

šilumos ir energijos taupymas. Priklausomai nuo pasirinktų plokščių, karkasinių namų statyba gali užtikrinti A arba A++ energetinį efektyvumą. Žinoma, nuo to kiek keičiasi ir karkasinio namo kaina, tačiau verta investuoti, kad žiemos metu namuose būtų šilta ir jauku. Geriau skirti didesnę sumą statant sandarų namą, nes toks sprendimas ilgainiui atsipirks.

ekologiškumas. Visos Bakūžė LT statyboje naudojamos medžiagos yra natūralios, taigi nekenkia sveikatai ir aplinkai.

šiuolaikiškas skandinaviško tipo dizainas. Parinkta medžio rūšis taip pat daro įtaką namo dizainui ir jo stiliui.

ilgaamžiškumas. Mediniai pastatai tokios pačios ar šiek tiek prastesnės būklės gali išlikti net kelis dešimtmečius, be to jie nesunkiai restauruojami.

 

Privalumų kaina

Nors šie statiniai turi daug privalumų, karkasinio namo kaina nėra tokia didelė. Iš tiesų ji panaši kaip mūrinio namo: daugeliu atveju net mažesnė. Įprastai kiek turėsite mokėti priklauso nuo:

kaip vyksta karkasinio namo statyba. Jei statyba užsitęsia, reikalingi papildomi darbai, natūralu, kad kaina bus kiek aukštesnė.vTaip dažniausiai atsitinka, jei užsisakomas kiek didesnis projektas, pavyzdžiui, turi daugiau vidinių pertvarų nei įprastai.

 

energetinio efektyvumo: kuo reikės daugiau apšiltinimo medžiagos (neoporo), tuo kaina už vieną kvadratinį metrą bus didesnė.

 

reikiamos apdailos: jei Jums reikalinga tik išorinė apdaila, žinoma, projektas kainuos mažiau.

 

reikiamų atlikti sklypo tyrimų, kad būtų gautas statybos leidimas.

 

Bakuze.lt