13 kv. m. ploto namas: telpa viskas, ko reikia šiuolaikiniam gyvenimui

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Ne veltui šis draugiškas aplinkai namukas pavadintas „Toybox Home“, tai yra namais-žaislų dėžute.

Bet tegul jūsų neapgauna žaisminga namuko, kurį sukūrė JAV dizaineriai Frankas Hendersonas ir Paulas Schultzas, išorė.

Mažyčiame statinyje telpa viskas, ko gali prireikti patogiai gyventi. Viduje įrengtas 6 kvadratinių metrų gyvenamasis kambarys, 1,85 kvadratinio metro vonios kambarys ir 3,9 kvadratinio metro loftas su virtuve, valgomuoju ir darbo erdve.

 

Tiek namelio vidus, tiek išorė ne tik atrodo patraukliai, bet ir dera su aplinka.

Kaip rašoma interneto puslapyje designtaxi.com, namuko stogas pagamintas iš baltos termoplastinės dangos. Ši medžiaga yra ilgaamžė ir puikiai apsaugo nuo ultravioletinių spindulių bei karščio.

Kanalizacijos sistema taip pat įrengta ekologiškai: nusiprausus vanduo dar kartą panaudojamas augalams drėkinti.

 

Didelės stumdomosios stiklinės durys ir langai įrengti taip, kad ne tik netrukdytų į patalpas patekti natūraliai šviesai, bet ir atliktų vėdinimo funkciją.

Kadangi erdvė namelio viduje yra nedidelė, kuriant interjerą itin paisyta racionalumo. Pavyzdžiui, gyvenamajame kambaryje esantys pufai naudojami ne tik sėdėti, bet ir daiktams susidėti, o prireikus iš jų galima suformuoti dar vieną lovą.

Nemažai daiktų telpa ir po didžiuliu plieniniu virtuvės stalviršiu. Po juo atsirado vietos 90 litrų talpos šaldytuvui, 70 litrų talpos šaldikliui ir mikrobangų krosnelei – ji atlieka ir orkaitės funkciją, o ant viršaus yra elektrinė kaitlentė ir skrudintuvas.

 

Virtuvės kriauklė panaši į naudojamas laivuose ir padeda taupyti vandenį. O įvairiems virtuvės indams ir įrankiams susidėti sienoje įrengtos nišos.

 

Priešingoje pusėje nei virtuvės kampas, prie sienos primontuotas atlenkiamasis stalas. Jis gali atlikti ir pietų, ir darbo stalo funkciją.

 

Namelyje įrengtas mažytis vonios kambarys. Jame telpa prausyklė, dušo kabina ir tualetas.

Kriauklės čiaupas primontuotas prie žarnos ir gali išsitraukti, tapdamas ant sienos pakabinama dušo galvute.

Virš vonios kambario yra antresolė, kurioje įrengtas miegamasis. Į antrą aukštą galima patekti kopėčiomis iš virtuvės.

 

Miegamojo erdvė gauna dienos šviesos ir gali būti vėdinama pro mažyčius langelius, įrengtus ties lova.

Šiame namuke-žaisliuke galima gyventi ir žiemą, nes jame yra įrengtas grindinis šildymas ir pakabinta elektrinė oro užuolaida.

 

Kol kas namukas stovi Leik Foreste, Ilinojaus valstijoje, JAV. Jį galima įsigyti už 48 tūkst. JAV dolerių (42,55 tūkst. eurų).

 

 

 

Bustas.lrytas.lt