Kapiliariai aktyviųjų apšiltinančių sanuojančių tinkų putstiklio pagrindu karta

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Esminės visus Thermo serijos tinkus vienijančios savybės yra – gebėjimas visą tarnavimo laiką sausinti paviršius, ant kurių jie užnešti (nepamainomi įvairiausio tipo silikatų, medienos, mineralinės vatos apsaugai nuo drėgmės įmirkimo ir pan., suteikia papildomų šiluminių savybių), pralaidumas orui bei įprastas rankinis arba mechanizuotas darbas su jais, be jokių sistemų. Šie tinkai yra atsparūs visoms įprastai buityje sutinkamoms rūgštims bei jų garams, nepasiduoda bakteriniams-pelėsiniams užkrėtimams, grybeliams, nedega, neišskiria dūmų ir toksinų.

 

Optimaliai subalansuota šių tinkų mišinių struktūra užtikrina unikalias fizikines savybes (kietumą, atsparumą gniuždymui, lenkimui ir t.t.), efektyvumą, universalumą ir ilgaamžiškumą panaudojime, net labai plačiame įvairių temperatūrų ir drėgmės sąlygų diapozone.

Universalūs termoizoliaciniai tinkai ThermoUM, ThermoSAN, ThermoIN, Thermoum Xtra, ThermoSAN Xtra skirti lauko ir vidaus darbams statyboje, vietoje įprastų kalkinių, gipsinių ar cementinių tinko mišinių. Thermo serijos tinko mišiniai pasižymi panašiomis bendromis charakteristikomis, tačiau turi ir panaudojimo spektro skirtumų, tokių kaip ThermoSAN paskirtis – ypatingai drėgnoms patalpoms arba paviršiams, apsaugai nuo įvairiausių neigiamų ardomųjų veiksnių, pasitelkiant unikalias sanavimo savybes, ThermoIN dažniausiai naudojamas vietoj glaisto, siekiant sušvelninti ar visai panaikinti paviršiaus struktūros nelygumus.

Visi Thermo serijos tinko mišiniai atitinka statybai keliamus gyvenamųjų namų, administracinių, pramoninių, sandėliavimo, vaikų priežiūros, medicinos pastatų ir vidaus patalpų įrengimo reikalavimus. Jie pasižymi ekologiniu saugumu, sanacija, nedegumu bei apsauga nuo ugnies plitimo patalpose, garso bei šilumos izoliacija, natūraliu oro pralaidumu.

Unikalių savo savybių dėka, minėtieji tinko mišiniai pripažinti Europoje, paveldo pastatų bei architektūros paminklų apsaugai ir išsaugojimui. Tinko mišinių kokybė patvirtinta daugeliu įvairių šalių sertifikatais, tame tarpe ir QUALIFORM №3012 sertifikatu – tik pačios aukščiausios kategorijos medžiagoms ir produktams.

Kompanijos Satsys technology flagmanai – ThermoUM, ThermoSAN, ThermoIN, ThermoUM Xtra, ThermoSAN Xtra tinkai. Satsys technology nuolat investuoja į naujoves, stengiasi įsiklausyti ir skubiausiai išspręsti iškylančias problemas statyboje ar renovacijoje bei maksimaliai išnaudoja naujausius pasiekimus ir technologijas, siekiant sukurti tobuliausius produktus, galėsiančius pagerinti žmonių komfortą, jų gyvenamoje aplinkoje.

Iš pažiūros Satsys technology Thermo serijos tinko mišiniai turi daug panašumų su panašiais kitų gamintojų produktais, tačiau iš tikrųjų pasižymi visai kitu, inovacinių bendrųjų savybių paketu, leidžiančiu išspręsti beveik visas sienų konstrukcijos problemas bei šiai dienai praktiškai neturinčiu konkurencijos. Šį bendrųjų savybių paketą, kompanijos Satsys technology Thermo serijos tinko mišinių gamyboje, užtikrina naudojamas putstiklis bei specialūs ekologiški priedai.

Kas yra putstiklis?

Putstiklis – tai neorganinė termoizoliacinė medžiaga, pagaminta iš stiklo duženų, nedidelių porėtų granulių pavidalu. Unikalumas tame, kad paprastas, buityje panaudotas stiklas virsta puikia termoizoliacine medžiaga, turinčia ne vieną privalumą, lyginant su kitomis termoizoliacinėmis medžiagomis. Putstiklis gaunamas sulydant smulkiai sumaltą stiklą su putokšliais, vėliau kaitinamas krosnyse ypatingai aukštoje temperatūroje bei paverčiamas įvairaus diametro granulėmis.

Pagrindiniai putstiklio privalumai:

Žemas šilumos laidumo koeficientas. Granuliuotas putstiklis sulaiko šilumą granulių struktūros dėka – viduje esančios smulkios poros tarsi „ uždaro“ granulėje orą. Todėl šilumos laidumo koeficientas yra nuo 0,04 iki 0,06 W/moC.

Patvarumas. Putstiklio granulės išlaiko gniuždymą slėgyje nuo 0,5 iki 1,2 MPa. Ši savybė nekinta viso eksploatacijos laikotarpio metu ir netgi esant pilnam vandens įgėrimui.

Atsparumas ugniai. Konstrukcijos su putstikliu tampa atsparesnės ugniai. Pagrindinė sudedamoji dalis savo chemine sudėtimi yra ne kas kita, o tiesiog išpūstas silikato stiklas, kuris sudarytas iš išlydytų aukščiausių oksidų, kurie visiškai negaruoja ir nedega. Granuliuoto putstiklio eksploatacijos temperatūrinis rėžimas nuo -200oC iki 500oC.

Atsparumas drėgmei. Granuliuotas putstiklis savo unikalios struktūros dėka net ir pilnai panardintas į vandenį nesugeria daugiau kaip 10 % vandens, skaičiuojant nuo bendro tūrio. Taip atsitinka dėl granulėje esančių stiklo porų. Itin svarbu, kad vandens įgėrimas nedidėja bėgant laikui ir medžiaga išlaiko visas pradines termoizoliacines savybes bei patvarumą.

Cheminis ir biologinis patvarumas. Granuliuotas putstiklis visiškai atspari medžiaga tiek organinių tiek neorganinių cheminių reagentų poveikiui ( išimtis yra tik fluoro vandenilio rūgštis, kuri naudojama stiklo tirpdymui). Taip pat putstiklis yra atsparus biologiniam poveikiui, visiškai nepūna ir negenda, jame neturi galimybės veistis nė vienas iš žinomų biologinių mikroorganizmų.

Švarumas. Ši neorganinė medžiaga yra visiškai nekenksminga aplinkai, kadangi savo sudėtimi tai tėra paprasčiausias stiklas. Eksploatacijos metu veikiant temperatūrų kaitai ar drėgmei neišskiriamos jokios cheminės medžiagos.

Ilgaamžiškumas. Putstiklio granulių porose esančių uždarų ertmių dėka šį medžiaga gali būti eksploatuojama neribotą laiką. Prieš 50 metų statytų pastatų tyrimai patvirtino, kad putstiklis nepraleisdamas drėgmės bei garų puikiai išlaiko pirmines savo savybes visą pastato tarnavimo laikotarpį.